Ceník

Kolik co stojí

Co zakoupením služeb získáte?

 • Kvalitní služby

  Na kvalitu našich služeb a lektorů velice dbám. Řídím se tím, co by se mi samotné líbilo, takže vám poskytuji jen to nejlepší ♥

 • Hýčkací servis

  Chci, abyste byli spokojení a cítili se výjimečně. Poskytuji vám 100% servis. Během poskytování výuky jsem vám plně k dispozici a můžete se na mě obrátit s jakoukoli záležitostí týkající se výuky. A jako bonus vás pravidelně odměňuji a získáváte různé dárečky.

 • Garanci lektora

  Na všechny služby vám poskytuji garanci. Pokud se vám bude zdát něco v nepořádku, ozvete se mi a já vše zařídím k vaší spokojenosti. Pokud na první hodině zjistíte, že vám daný lektor nevyhovuje, kontaktujete mě a já vám bezplatně co nejdříve zajistím nového lektora.

 • Budu se Vám věnovat

  Prioritou číslo jedna je pro mě individuální přístup. Zajistím vám kurz individuálně, přesně podle vašeho přání. Společně se podíváme na to, co potřebujete a jaký máte cíl, kdy a kde se vám hodí mít výuku, zjistíme jaký máte styl učení a jaké tempo výuky vám vyhovuje. Jsem tu pro vás.

 • Skvělé ceny

  I když se specializuji na individuální výuku a naše služby mají profesionální charakter, dělám maximum pro to, aby byly cenově přístupné.

Něco Vás zajímá?
Napište mi.
info@solisortus.cz

 

Solis Ortus - Markéta Králová, ceník
Markéta Králová