Na začátku každé velké cesty bylo potřeba udělat
první krůček.

Co balíček obsahuje?

 • Dvě meditace v ceně 590 Kč (celková délka 51 minut)
 • Jazykový DIÁŘ v ceně 396 Kč, poštovné a balné za 97 Kč
 • Mini eBook 7 snadných kroků k vytvoření myšlenkové mapy pro jazyk

To vše jen za 885 Kč místo 1.212 Kč.

Dvě meditace Otevření se jazyku
v celkové délce 51 minut

Solis Ortus meditace cover

BONUS NAVÍC
Mini eBook
(samostatně neprodejný)

Sedm snadných kroků k vytvoření myšlenkové mapy pro jazyk - Solis Ortus

Jazykový DIÁŘ
s poštovným a balným

Solis Ortus - jazykový diář

Není nad vlastní zkušenost...

Co Vám meditace přinesou?

Prozkoumání své vnitřní krajiny

a objevení vztahu k jazyku realizujícího se navenek

Setkání se s jazykem tváří v tvář

a sdělení si všeho, co Vás v jeho poznávání tíží

Odevzdání omezujících přesvědčení

a břemen bránících posunu vpřed

Nastavení svého podvědomí

a mysli na úspěch v poznávání a aplikaci jazyka

Posun ve vnitřním i reálném světě

Pohled na jazyk z jiného úhlu

Hlubokou relaxaci a odpočinek

Aktivaci mozku před učením

A ještě...

 • Nabijí novou energií a chutí pustit se do poznávání jazyka HNED
 • Rozvibrují Vaše tělo i mysl vibracemi radosti a vnitřního naplnění
 • Pomůžou Vám zahojit situaci nebo vztah, který Vás trápí
 • Rozjasní Váš den, rozproudí energii a nastartují na učení

Jaké meditace získáte?

Získáte dvě nahrávky řízených meditací Otevření se jazyku. Intenzívní meditaci ve formátu mp3 v délce 36 minut, jež Vám zprostředkuje setkání, otevření se a propojení s jazykem a druhou v kratší verzi pro každodenní poslech. Trvá 15 minut, poslouží Vám za účelem naladění se na jazyk, například před učením. Přijdou Vám po uhrazení objednávky na email.

Proč si pořídit meditace ještě dnes?

Dnešní den je ten nejdůležitější den ve Vašem životě. Přítomný okamžik je ten, který tvoří naši realitu. Nemá smysl čekat na AŽ NĚKDY, protože ten moment nikdy nenastane, když mu nedáme jasný termín.

Pokud se vědomě nerozhodnete jazyk poznat a neuděláte první krok, který Vás dovede k dalšímu kroku a dalšímu, nikdy tuto dobrodružnou a úžasnou cestu nazvanou poznávání jazyka neobjevíte a díky tomu neprožijete tolik skvělých chvil. Rozhodnutí je jen a jen na Vás. Jak se rozhodnete?

Jak se meditace líbí?

Ach ta naše četná omezující přesvědčení, která si s sebou životem vláčíme jako břímě... Jsem opravdu vděčná, že jsem mohla vyzkoušet Markétinu meditaci a opět si je zvědomit, zavřít do krabičky a oslabit tak jejich sílu. Pokud s omezujícími přesvědčeními zápolíte i vy, určitě meditaci vyzkoušejte.
Mgr. Lenka Bílková
Mgr. Lenka BílkováCertifikovaná koučka - www.lenkabilkova.cz
Meditace je příjemná. Díky ní jsem si uvědomila, že vlastně téměř žádné překážky v jazyce nemám, proto se mi ani krajina při zpáteční cestě moc nezměnila. To, jak cizí jazyk používám, se mi změnilo poté, co sama jsem se začala cítit více sebevědomě. Nebylo to jen sebevědomí v rámci cizího jazyka, ale to vše přišlo spíše se zkušenostmi, např. zvládnutí vedoucí pozice v práci či mateřství. :-) Ale i tak meditaci považuji pro spoustu lidí za přínosnou, kdy si uvědomí svoje překážky a odevzdají je.
Tereza VáchováMaminka na mateřské dovolené
Meditace na jazyky je příjemné zklidnění před jakoukoliv hodinou cizího jazyka a naladění se, odevzdání obav a strachu či jiných předsudků, co máme. Výborná pomůcka, jak pro samotné studenty, tak učitele, kteří jsou meditacím otevření a chtějí poznávat víc sami sebe.
Ing Romana Krhůtová
Ing. Romana KrhutováJogínka - www.shanti-yoga.cz
Meditaci jsem potřebovala. Vyloženě jsem si potřebovala nacítit angličtinu mimo můj rozum, protože jsem věčný začátečník a ať se snažím jak chci, nejde mi překročit tento stupeň. A meditace mi v tom hodně pomohla. Uviděla jsem během poslechu, že mám omezující mechanismus, a to dost zarytý. Odložila jsem ho a nyní v plném vědomí přistupuji k jazyku o mnoho lehčeji. Podle mě je to skvělý nástroj k ulehčení a hlavně ke zrychlení osvojení si cizího jazyka. Všem meditaci doporučuji. Je výborná.
Martina Stecherová
Martina StecherováHlasová koučka - www.jazpivam.cz
Meditace Otevření se jazyku je velmi příjemná a ukliďňující. Zbavuje obav z nezvládnutí jazyka a všeho, co s tím souvisí. Myslím, že může pomoci každému, kdo má jakékoliv obavy, že se jazyk nenaučí.
Věra Vítovcová
Věra VítovcováPosluchačka meditace Otevření se jazyku

Zaposlouchejte se do meditace
a získejte vlastní obohacující zkušenost

S čím Vám pomůže diář?

Organizace a management

Vašeho času a všech plánů

Základní orientace

jak se učit jazyk a co dodržovat

Strukturalizace aktivit

jasně, přehledně, systematicky

Rozproudění kreativity

a poznání nepoznaného

Slovíčka, věty a úspěchy

3 na každý den a 1 jazykový úspěch

Jazykové sny, přání a cíle

jazykový mentoring v kostce

Pokroky ve svém jazyce

retrográdně a s nadhledem

Relax a odpočinek

při vymalovávání obrázků

Co najdete uvnitř?

 • 319 pozitivní energií nabitých stránek
  spojených kroužkovou vazbou v pevných originálních deskách odolných proti polití
 • Měsíční, týdenní a denní mise
  v podobě různých úkolů a kreativních činností, které podpoří rozvoj Vašeho jazyka
 • Jazykový koučink v kostce
  místo pro zaznamenání Vašich jazykových, cestovatelských i životních snů, přání a cílů
 • 12 citátů plných motivace
  a moudrosti o poznání jazyků, cestování a životě
 • Univerzálnost využití
  jak v začátku používání diáře (je nedatovaný), tak pro jakýkoli jazyk si jen vzpomenete
 • Myšlenkové mapy
  pro měsíční záměry, rozvinutí nápadů, zachycení myšlenek, rozšíření slovní zásoby...
 • Mnoho prostoru
  pro všechno, co Vám přijde na mysl a budete mít chuť si napsat

Prostě začněte, kdy chcete.

Můžete začít psát v jakýkoli den a diář budete mít přesně na rok. Což je výhodou pro všechny, kteří nechtějí čekat na Nový rok, aby mohli začít do diáře psát. Výhoda je to také pro ty, kteří si rádi dělají věci po svém, mají rádi volnost a nespoutanost.

Solis Ortus - jazykový diář

Nahlédněte dovnitř

Reference, aneb jak se líbí?

Se cvičením je to stejné jako s učením jazyků. Je super mít parťáka, systém, záměr, cíl, ale i možnost vidět svoje pokroky nebo výzvy. Jazykový diář takovým parťákem je. Můžete mu svěřit svoje obavy a strachy, ale i tajné sny. Máte ho vždycky u sebe, když si chcete něco zapsat nebo když se potřebujete jen vymalovat a zasnít. Nakopne Vás k dalším krokům, když uvidíte černé na bílém, kolik nových slovíček už jste se naučili používat. Prozradí Vám i pár vychytaných fíglů, jak jazyk trénovat a bude Vás i bavit. Každá cesta začíná rozhodnutím a prvním krokem. Takže pokud máte chuť vydat se na cestu, máte možnost udělat první krok, protože diář nezačíná novým rokem, ale momentem, kdy se rozhodnete vydat na cestu.
Ing Martina Jíchová
Ing. Martina JíchováInstruktorka zdravotní tělesné výchovy a SM systému pro zdravá záda, www.martinajichova.cz
JAZYKOVÝ DIÁŘ Markéty mě naprosto okouzlil! A to jak svou praktičností a podporou motivačními citáty, tak nádherným designem s krásnými barvičkami. Jako nadšenec do angličtiny dávám tomuto „jazykovému miláčkovi" 5 stars. Jsem moc ráda, že už tu takováto podpora, na cestě za ovládnutím jazyků, díky Markétě je!
Adéla Kubešová
Adéla Kubešováwww.adelakubesova.cz

Objevte kouzlo Jazykového diáře i Vy. :)

Jako lektorka angličtiny a španělštiny musím tento úžasný diář pochválit. Konečně si můžu pečlivě sledovat jazykový pokrok a zároveň plánovat své roční cíle. Skvělé na tom také je, že si u toho můžu zapisovat své myšlenky, odpočívat u malování nebo rozvíjet si svou kreativitu myšlenkovými mapami. Líbí se mi, že je diář nedatovaný a nemusím se učit jazyk od 1. ledna, ale můžu začít kdykoliv. Nemluvě o grafice, která je krásná a přehledná. V diáři jsou i rady, jak se co nejefektivněji naučit cizí jazyk. Neváhejte a pořiďte si tento účinný diář, který vám pomůže se vydat na cestu za svým vysněným jazykem.
Mgr Kristína Uhlířová
Mgr. Kristina Uhlířováwww.mluvspanelsky.cz
Milá Markéto, diář je krásnější než se mi zdálo na prodejní stránce. Opravdu. A moje největší překvapení? Je na něm vidět, že ti nejde jen o to, aby člověk vyplnil kadžý den pár řádků v angličtině nebo se naučil několik slovíček. Jde ti ze srdce o to, aby každý, kdo si diář koupí, věděl přesně, PROČ se jazyk učí a díky tomuto PROČ u učení vydržel! Úvod, kde člověka vedeš dojít si k tomuto svému PROČ byl pro mě překvapivý a myslím, že na celém diáři úplně stěžejní. Je mi ctí, že ti mohu napsat recenzi a moc doporučuju tento diář každému, kdo se chce do jazyků pustit ať už jako dospělý nebo dítko v rámci domácího vzdělávání nebo kdokoliv jiný. :) Najdete si to své PROČ a díky němu po malých krůčcích dojdete k cíli!
Stanislava Kratochvílová
Stanislava Kratochvílováwww.ucitneboneucit.cz

Vyvstaly Vám na mysl nějaké otázky?

Jak mohu balíček zaplatit?

Po vyplnění objednávky můžete zaplatit online kartou, online zrychleným bankovním převodem, běžným bankovním převodem, případně složenkou (hotovost donesete na poštu a oni peníze přepošlou bezhotovostně).

Kam mám poslat peníze při platbě bankovním převodem?

Po vyplnění a odeslání objednávky Vám na emailovou adresu zadanou v objednávce pošlu email, kde budete mít všechny potřebné údaje pro platbu. Pokud email nemůžete najít, mrkněte do složek Promoakce/Hromadná pošta/Spam. Může se ten rošťák zatoulat.

Za jak dlouho mi diář dorazí?

Diáře odesíláme nejpozději do 1-2 dnů poté, co dorazí platba. Doručení je většinou následující den, případně do 2 dnů v předvánočním čase.

Mohu si balíček objednat i mimo ČR?

Určitě. Diáře posíláme do celé EU. Stačí správně zadat dodací adresu. Nezapomeňte ji důkladně zkontrolovat. POZOR! Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si diář na fyzickou osobu nepodnikatele.

Připluly Vám další otázky? Napište mi je na info@solisortus.cz, odpovím co nejdříve.

Setkej se s jazykem
tváří v tvář
a navažte
kontakt

Solis Ortus logo

Slova autorky

„Vnímám, jak podstatné je při poznávání jazyků podpora. To byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla vytvořit Jazykový diář a nahrát Vám řízenou meditaci v mp3. Cílem meditace je zprostředkovat Vám intenzívní prožitkově transformační setkání s jazykem, který toužíte poznat, podívat se, jak to ve Vašem vztahu vypadá a mít možnost si s ním popovídat. Cílem diáře je dát Vám jednoduchý uchopitelný systém pro jazyk, který se ztotožňuje s Vaším každodenním rytmem a životním stylem, zabere Vám jen pár minut denně, a přesto přinese úctyhodné výsledky."

O autorce

Markéta Králová je propojovatelka a podporovatelka jazykomilců, tedy těch, kteří se rozhodli poznat jakýkoli jazyk. Také jazyková NLP koučka a mentorka. Její úlohou je být průvodkyní na cestě poznávání jazyků, ukázat vám, jak se jazyky učí polygloti a provést Vás zážitkovým učením bez učebnic.