Jazykový relax balíček pro pohodu
spojenou se studiem jazyků

 • ANO
  Potřebuji si nastavit své vlastní jazykové rituály a návyky, díky nimž se naučím mnou vytoužený jazyk a tento diář, svíčka a meditace spolu s bonusovou přednáškou jsou nástrojem, který mi v tom pomůže
 • ANO
  S nákupem získávám bonus v podobě online přednášky Jazykové rituály jako cesta k emocionální pohodě a vyrovnanosti, který mi přijde ihned po zaplacení na email

Pečlivě prosím vyplňte objednávku a zkontrolujte své osobní údaje

Pečlivě prosím vyplňte objednávku a zkontrolujte své osobní údaje

JAZYKOVÝ BALÍČEK OBSAHUJE:

 • Tištěný Jazykový diář ve formátu A5
 • Svíčka Kouzelná relax chvilka (ve variantě 120 ml, nebo 180 ml)
 • Dvě mp3 nahrávky (meditace) Otevření se jazyku v celkové délce 51 minut
 • Přednáška Jazykové rituály jako cesta k emocionální pohodě a vyrovnanosti (ZDARMA)

Balíček s MENŠÍ svíčkou

Celková cena před slevou 2.118 Kč
Celková cena po slevě (-831 Kč)
1.287 Kč

Relax balíček s VĚTŠÍ svíčkou

Celková cena před slevou 2.208 Kč
Celková cena po slevě (-840 Kč)
1.368 Kč
 • Zvolte si prosím variantu, zda chcete balíček s menší či větší svíčkou. Do balíčku si navíc můžete přidat ještě další kusy diáře a svíček.
 • K balíčku si můžete také přiobjednat ručně komponovanou záložku (žádný kus není stejný, různé kombinace barev), kartičku s poselstvím přímo pro Vás, anebo třeba ručně malované věnování.

Nezapomeňte vyplnit a zkontrolovat své údaje. Po uhrazení faktury Vám obratem přijde bonusová přednáška na email, který uvedete v objednávce. To ostatní krásně zabalíme a co nejrychleji Vám odešleme.

 

Upozornění pro Slovensko a jiné země! Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji udělat objednávku na fyzickou osobu nepodnikatele.

Jak se líbí?

Díky, Markétko. Do tvého, tedy vlastně „Mého jazykového diáře” jsem se zamilovala od prvních stránech. Sama se více než dvacet let zabývám aktivně výukou cizích jazyků a hledám neustále motivaci jak pro své žáky a studenty, tak především také sama pro sebe. Stanovení si jasných cílů a návodné plnění drobných jazykových úkolů se pro vás díky přehledné grafické struktuře a pracovním listům diáře stane „hravou výzvou". Tento diář ve vás doslova vyvolá chuť se do učení vámi vybraného jazyka doslova „vrhnout”!
Mgr. Gabriela Necarová
Mgr. Gabriela NacárováLektorka německého jazyka a vášnivá propagátorka výuky cizích jazyků
Se cvičením je to stejné jako s učením jazyků. Je super mít parťáka, systém, záměr, cíl, ale i možnost vidět svoje pokroky nebo výzvy. Jazykový diář takovým parťákem je. Můžete mu svěřit svoje obavy a strachy, ale i tajné sny. Máte ho vždycky u sebe, když si chcete něco zapsat nebo když se potřebujete jen vymalovat a zasnít. Nakopne Vás k dalším krokům, když uvidíte černé na bílém, kolik nových slovíček už jste se naučili používat. Prozradí Vám i pár vychytaných fíglů, jak jazyk trénovat a bude Vás i bavit. Každá cesta začíná rozhodnutím a prvním krokem. Takže pokud máte chuť vydat se na cestu, máte možnost udělat první krok, protože diář nezačíná novým rokem, ale momentem, kdy se rozhodnete vydat na cestu.
Ing Martina Jíchová
Ing. Martina JíchováInstruktorka zdravotní tělesné výchovy a SM systému pro zdravá záda
Ahoj Markétko, ještě jednou ti převelice děkuji za diář a posílám slíbenou referenci - vzhledem k tomu, že jsem ho dostala v průběhu tohoto roku oceňuji jeho nedatovanost, takže jsem s ním mohla začít hned a nemusela čekat na další rok a vlastně ani měsíc, což má netrpělivá povaha ocenila velmi :) Navíc je to díky tomu skvělý celoroční dárek :) S potěšením jsem zjistila, že tři nová slovíčka denně pro mě nejsou problém - naopak mě často jejich hledání dovedlo k dalším a dalším, která jsem si pak vypisovala do volných stránek pro inspiraci, takže jsem moc ráda, že je v diáři tolik volného prostoru na zápisky a poznámky. Nebudu lhát, že je pro mě důležité, jak diář vypadá a ten "Můj jazykový" končí často nahoře na kupičce na stole, protože se mi prostě líbí a ráda na něj koukám a díky tomu se mi málokdy stane, že bych ho zapomněla doma. Moc mě baví odměna na konci každého měsíce, kde se můžu kreativně "vyblbnout" třeba při vybarvování cestovatelských obrázků, čímž se krásně uzavírají moje dva zcela nejdůležitější požadavky na diář - 1) dost prostoru pro zápisky 2) dost prostoru pro kreativitu, ale zároveň se přidává za 3), pod kterým se schovává dost prostoru pro sebezlepšování se ♥. Díky moc za tenhle nápad a jeho realizaci a přeju hodně dalších úspěchů ;)
Ing. Nikol Obrová
Ing. Nikol ObrováFotografka tělem i duší
Milá Markéto, diář je krásnější než se mi zdálo na prodejní stránce. Opravdu. A moje největší překvapení? Je na něm vidět, že ti nejde jen o to, aby člověk vyplnil kadžý den pár řádků v angličtině nebo se naučil několik slovíček. Jde ti ze srdce o to, aby každý, kdo si diář koupí, věděl přesně, PROČ se jazyk učí a díky tomuto PROČ u učení vydržel! Úvod, kde člověka vedeš dojít si k tomuto svému PROČ byl pro mě překvapivý a myslím, že na celém diáři úplně stěžejní. Je mi ctí, že ti mohu napsat recenzi a moc doporučuju tento diář každému, kdo se chce do jazyků pustit ať už jako dospělý nebo dítko v rámci domácího vzdělávání nebo kdokoliv jiný. :) Najdete si to své PROČ a díky němu po malých krůčcích dojdete k cíli!
Stanislava Kratochvílová
Stanislava KratochvílováPropagátorka domácího a komunitního vzdělávání
JAZYKOVÝ DIÁŘ Markéty mě naprosto okouzlil! A to jak svou praktičností a podporou motivačními citáty, tak nádherným designem s krásnými barvičkami. Jako nadšenec do angličtiny dávám tomuto „jazykovému miláčkovi" 5 stars. Jsem moc ráda, že už tu takováto podpora, na cestě za ovládnutím jazyků, díky Markétě je!
Adéla Kubešová
Adéla KubešováMilovnice Anglie
Jako lektorka angličtiny a španělštiny musím tento úžasný diář pochválit. Konečně si můžu pečlivě sledovat jazykový pokrok a zároveň plánovat své roční cíle. Skvělé na tom také je, že si u toho můžu zapisovat své myšlenky, odpočívat u malování nebo rozvíjet si svou kreativitu myšlenkovými mapami. Líbí se mi, že je diář nedatovaný a nemusím se učit jazyk od 1. ledna, ale můžu začít kdykoliv. Nemluvě o grafice, která je krásná a přehledná. V diáři jsou i rady, jak se co nejefektivněji naučit cizí jazyk. Neváhejte a pořiďte si tento účinný diář, který vám pomůže se vydat na cestu za svým vysněným jazykem.
Mgr Kristína Uhlířová
Mgr. Kristina UhlířováLektorka angličtiny a španělštiny
Ke samostudiu jsem se toto pololetí dlouho nemohl dokopat, ale poté, co jsem si pořídil Váš jazykový diář, se na němčinu dívám každý den aspoň 10 minut, a to už měsíc. Zrovna jsem dokončil předposlední lekci v knize Sprechen Sie Deutsch 2 i s testem. Baví mě to. :-) Děkuji.
David VašekSpokojený majitel Jazykového diáře
Ach ta naše četná omezující přesvědčení, která si s sebou životem vláčíme jako břímě... Jsem opravdu vděčná, že jsem mohla vyzkoušet Markétinu meditaci a opět si je zvědomit, zavřít do krabičky a oslabit tak jejich sílu. Pokud s omezujícími přesvědčeními zápolíte i vy, určitě meditaci vyzkoušejte.
Mgr. Lenka Bílková
Mgr. Lenka BílkováCertifikovaná koučka - www.lenkabilkova.cz
Ako mnohí i ja som s elánom začala študovať jazyk. Potrebovala som sa naučiť po maďarsky, lebo chodím medzi maďarských umelcov a vôbec im nerozumiem. Vydržalo mi to niekoľko týždňov a prestala som. Po určitom čase som začínala od znova. Mala som zábrany a strachy, ktoré mi brzdili naučiť sa po maďarsky. Do rúk sa mi dostala krásna a inšpiratívna meditácia Otevření se jazyku a ja si ju púšťam stále dookola a pochopila som, prečo sa jazyk naučiť nedokážem. Táto meditácia mi pomohla otvoriť sa a prepojiť sa s jazykom. Vrelo odporúčam každému, kto sa chce jazyk naučiť a vydržať do cieľa. Prinesie Vám to nové poznania a Vy si splníte i svoj sen naučiť sa jazyk, ktorý sa chcete naučiť.
Jana Bakičová
Jana BakičováCertifikovaná lektorka enkaustiky - www.janabakicova.sk
Meditace je příjemná. Díky ní jsem si uvědomila, že vlastně téměř žádné překážky v jazyce nemám, proto se mi ani krajina při zpáteční cestě moc nezměnila. To, jak cizí jazyk používám, se mi změnilo poté, co sama jsem se začala cítit více sebevědomě. Nebylo to jen sebevědomí v rámci cizího jazyka, ale to vše přišlo spíše se zkušenostmi, např. zvládnutí vedoucí pozice v práci či mateřství. :-) Ale i tak meditaci považuji pro spoustu lidí za přínosnou, kdy si uvědomí svoje překážky a odevzdají je.
Tereza VáchováMaminka na mateřské dovolené
Meditace na jazyky je příjemné zklidnění před jakoukoliv hodinou cizího jazyka a naladění se, odevzdání obav a strachu či jiných předsudků, co máme. Výborná pomůcka, jak pro samotné studenty, tak učitele, kteří jsou meditacím otevření a chtějí poznávat víc sami sebe.
Ing Romana Krhůtová
Ing. Romana KrhutováJogínka - www.shanti-yoga.cz
Na začátku jsem byla nedůvěřivá, ale přišla jsem na to, že úplně zbytečně. Udělat meditaci Otevření se jazyku byl opravdu skvělý a nadčasový nápad. Všechno je propojené se vším, takže i tato meditace má vliv větší než si člověk na začátku připustí. Jsem věcný začátečník v AJ. Vždycky jsem měla pocit, že mezi mnou a angličtinou je zeď, přes kterou se mi leze hodně ztuha. Ale po této meditaci se ten pocit opravdu úplně otočil. Po meditaci Otevření se jazyku mám pocit, že já a angličtina jsme nejlepší kamarádky. Úplně ji hltám a mám pocit, že je to pro mě přirozený jazyk a že ke mě patří stejně jako čeština. Přirozeně a jednoduše. Všemi deseti doporucuji všem, kdo mají jakékoli zábrany v učení se novému jazyku.
Natalie Sheryl GroulíkováPosluchačka meditace Otevření se jazyka
Relaxačním i aktivním meditacím se věnuji pravidelně, ale velmi mě překvapilo, jak Markéta příjemně zkombinovala meditaci a naladění se na cizí jazyk. Je krásné, jak lze meditací a vizualizací s lehkostí vyřešit své bloky ve vztahu k jazyku. V meditaci se mi objevilo, že mi chuť do učení bere to, že úplně nerozumím filmům, některým textům nebo rodilým mluvčím, přestože se jazyku věnuji dlouho. Po meditaci jsem se cítila velmi příjemně a lehce. Mám nový elán a ze setkání s jazykem v meditaci budu teď určitě nějaký čas čerpat. Děkuji za příležitost, vnímat jazyk jinak než je to obvyklé. Naladit se na něj a setkat se s ním v jiné podobě. Vím, že dál budu pokračovat s novým pohledem na něj a s radostí. Poslech meditace doporučuji. Pomůže vám poznat to, co vás brzdí a také se otevřete krásné cestě poznávání řeči, kterou se toužíte naučit a domluvit.
Mgr. Dita Breberová
Mgr. Dita BreberováLektorka osobního rozvoje a partnerských masáží - www.ditabreberova.cz
Už je to pěkných pár let, co jsem opustila školní lavici. A tak se mi z hlavy postupně vypařilo mnoho věcí, třeba znalost cizích jazyků. Když na mě vykoukla meditace od Markétky, věděla jsem, že ji musím vyzkoušet. Nezklamala jsem se. Propojení s angličtinou klaplo hned na poprvé a je daleko emotivnější než jsem vůbec kdy dokázala představit. Moc se těším, až si oživím (a to doslova) další jazyky. Za mě je Markétina práce na 1*. Pokud si chcete také ulehčit svou cestu k životu a jazyku bez bariér, neváhejte!
Dana Kratochvílová
Dana KratochvílováČarodějka a designérka života - www.danakratochvilova.cz
Meditaci jsem potřebovala. Vyloženě jsem si potřebovala nacítit angličtinu mimo můj rozum, protože jsem věčný začátečník a ať se snažím jak chci, nejde mi překročit tento stupeň. A meditace mi v tom hodně pomohla. Uviděla jsem během poslechu, že mám omezující mechanismus, a to dost zarytý. Odložila jsem ho a nyní v plném vědomí přistupuji k jazyku o mnoho lehčeji. Podle mě je to skvělý nástroj k ulehčení a hlavně ke zrychlení osvojení si cizího jazyka. Všem meditaci doporučuji. Je výborná.
Martina Stecherová
Martina StecherováHlasová koučka - www.jazpivam.cz
Meditace Otevření se jazyku je velmi příjemná a ukliďňující. Zbavuje obav z nezvládnutí jazyka a všeho, co s tím souvisí. Myslím, že může pomoci každému, kdo má jakékoliv obavy, že se jazyk nenaučí.
Věra Vítovcová
Věra VítovcováPosluchačka meditace Otevření se jazyku
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba, Bitcoin

Něco nefunguje, nebo Vám něco není jasné?

Anebo se jen potřebujete na něco zeptat, či se poradit?
Pak mi napište na marketa@solisortus.cz,
ráda Vám pomohu.