Cítíš, že Tě v poznání jazyka něco brzdí a nedovoluje posunout se dál?

 • Rádi byste si užívali všech benefitů, které poznání jazyka nabízí, ale cítíte, že Vás v jeho poznání stále něco vnitřně brzdí?
 • Neustále s jazykem začínáte a zase končíte, a tím se hodnotíte být na úrovni věčného/falešného začátečníka, což Vás opravdu štve?
 • Anebo jste pokročilí, ale cítíte, že Vám poznávání jazyka jde velice pomalu, toužíte odbrzdit ruční brzdu a užívat si pokroků?
 • Cítíte už obrovskou frustraci z toho, že se Vám nedaří se v jazyce posunout do Vašeho vysněného bodu, i když na něm pracujete?

Příčina je často úplně jinde, než se zdá!

To, zda-li máme v jazyce, nebo v čemkoli jiném úspěch, záleží nejen na našem konání, úsilí, pilnosti a vytrvalosti, kterou dané činnosti věnujeme, ale také nás silně ovlivňuje nastavení naší mysli v souvislosti s podvědomými programy, jež se automaticky spouští a velice podstatně ovlivňují naše výsledky.

Podvědomí ovlivňuje 97% našich výsledků

Skvělou zprávou ale je, že pomocí různých technik máme možnost tyto podvědomé programy prozkoumat a v případě, že jsou nastavené v náš neprospěch, je jednoduše přenastavit, aby nás podporovaly a pomáhaly nám.

K tomu slouží i meditace, a proto jsem pro Vás jednu takovou s láskou nahrála...

Meditace Otevření se jazyku

Zajistí Vám kontakt s jazykem, setkání se s ním tváří v tvář, vzájemné propojení a naladění se na něj, což Vás při samotném poznávání jazyka podpoří k lepším výsledkům.

Toto vnímám jako klíčové a mělo by být vždy na začátku ještě předtím, než začnete jazyk poznávat a aktivně se ho učit. Zaručeně.

Otevři se jazyku
a propoj se s ním

Tato meditace Vám tedy zprostředkuje hluboký prožitek ze setkání s Vámi vyvoleným jazykem, následné otevření se mu a propojení, které má za cíl uvolnění veškerých břemen, těžkostí, omezujících přesvědčení a dalších chráničů, které Vám nedovolují posunout se v poznání jazyka vpřed, a nastavit tak Vaše podvědomí a mysl na úspěch v poznání a aplikaci jazyka.

Nahlédněte do svého nitra a objevte sílu vyrovnaného vztahu k Vámi zvolenému jazyku

Co mi meditace přinese?

Prozkoumání své vnitřní krajiny

a objevení vztahu k jazyku realizujícího se navenek

Setkání se s jazykem tváří v tvář

a sdělení si všeho, co Vás v jeho poznávání tíží

Odevzdání omezujících přesvědčení

a břemen bránících posunu vpřed

Nastavení svého podvědomí

a mysli na úspěch v poznávání a aplikaci jazyka

Posun ve vnitřním i reálném světě

Pohled na jazyk z jiného úhlu

Hlubokou relaxaci a odpočinek

Aktivaci mozku před učením

A ještě...

 • Nabije novou energií a chutí pustit se do poznávání jazyka HNED
 • Rozvibruje Vaše tělo i mysl vibracemi radosti a vnitřního naplnění
 • Pomůže Vám zahojit situaci nebo vztah, který Vás trápí
 • Rozjasní Váš den, rozproudí energii a nastartuje na učení

Pro koho je vhodná?

 • Pro muže a ženy, kteří se skutečně rozhodli poznat nějaký jazyk
 • Pro ty, kteří mají odvahu setkat se s jazykem tváří v tvář
 • Pro ty, kteří chtějí zjistit, v jakém stavu je jejich vztah k jazyku
 • Pro ty, kteří touží tento vztah narovnat a mít z něj radost
 • Pro ty, kteří se touží s jazykem propojit a být si parťákem
 • Pro ty, kteří čerpat podporující energii při poznávání a učení se
 • Pro ty, kteří chtějí pro poznání jazyka udělat to, co má smysl

Co vše získám?

Nahrávku řízené meditace ve formátu mp3 v délce 36 minut, která Vám zprostředkuje setkání, otevření se a propojení s jazykem. Pokud si navíc v balíčku pořídíte i druhou nahrávku v kratší verzi pro každodenní poslech, která trvá 15 minut, poslouží Vám za účelem naladění se na jazyk například před učením. Meditace Vám přijdou ihned po uhrazení objednávky na email.

Proč si pořídit meditaci ještě dnes?

Dnešní den je ten nejdůležitější den ve Vašem životě. Přítomný okamžik je ten, který tvoří naši realitu. Nemá smysl čekat na AŽ NĚKDY, protože ten moment nikdy nenastane, když mu nedáme jasný termín.

Pokud se vědomě nerozhodnete jazyk poznat a neuděláte první krok, který Vás dovede k dalšímu kroku a dalšímu, nikdy tuto dobrodružnou a úžasnou cestu nazvanou poznávání jazyka neobjevíte a díky tomu neprožijete tolik skvělých chvil. Rozhodnutí je jen a jen na Vás. Jak se rozhodnete?

Slova autorky

„Vnímám, jak podstatná je při poznávání jazyků podpora. A to byl také jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla nahrát Vám řízenou meditaci v mp3, která Vám zprostředkuje intenzívní prožitkově transformační setkání s jazykem, který toužíte poznat, podívat se, jak to ve Vašem vztahu vypadá, mít možnost si s ním popovídat a říct mu vše, co Vám v souvislosti s ním přijde na mysl, a tím vědomě přispět k psychickému uvolnění pro jeho další poznávání a Váš rozvoj."

Kdo jsem?

Jmenuji se Markéta Králová a jsem online lektorka jazyků a hry na klavír. Neuro jazyková koučka a mentorka. Mojí úlohou je být průvodkyní na cestě poznávání jazyků, ukázat vám, jak se jazyky učí polygloti a provést Vás zážitkovým učením bez učebnic.

Jazyky propojuji s neuropsychologií, neurolingvistickým programováním, osobním rozvojem a cestováním. Věřím, že jakýkoli jazyk se dokáže naučit opravdu každý z nás, pokud ví, jak na to a má ty správné nástroje a informace.

Meditace
je jazykem vesmíru

Kolik tento prožitek stojí?

Meditaci Otevření se jazyku v délce 36 minut jsem ocenila na 490 Kč, což je jako hodnota jednoho menšího dortu. K této intenzívní meditaci si můžete pořídit ještě druhou v kratší verzi, která je vhodná pro každodenní poslech, ideálně před učením, trvá 15 minut a její cena je jen symbolických 100 Kč.

Na další stránce vyplňte a odešlete objednávku.
Meditace Vám přijdou ihned po zaplacení na Váš email.

Jak se meditace líbí?

Ach ta naše četná omezující přesvědčení, která si s sebou životem vláčíme jako břímě... Jsem opravdu vděčná, že jsem mohla vyzkoušet Markétinu meditaci a opět si je zvědomit, zavřít do krabičky a oslabit tak jejich sílu. Pokud s omezujícími přesvědčeními zápolíte i vy, určitě meditaci vyzkoušejte.
Mgr. Lenka Bílková
Mgr. Lenka BílkováCertifikovaná koučka - www.lenkabilkova.cz
Ako mnohí i ja som s elánom začala študovať jazyk. Potrebovala som sa naučiť po maďarsky, lebo chodím medzi maďarských umelcov a vôbec im nerozumiem. Vydržalo mi to niekoľko týždňov a prestala som. Po určitom čase som začínala od znova. Mala som zábrany a strachy, ktoré mi brzdili naučiť sa po maďarsky. Do rúk sa mi dostala krásna a inšpiratívna meditácia Otevření se jazyku a ja si ju púšťam stále dookola a pochopila som, prečo sa jazyk naučiť nedokážem. Táto meditácia mi pomohla otvoriť sa a prepojiť sa s jazykom. Vrelo odporúčam každému, kto sa chce jazyk naučiť a vydržať do cieľa. Prinesie Vám to nové poznania a Vy si splníte i svoj sen naučiť sa jazyk, ktorý sa chcete naučiť.
Jana Bakičová
Jana BakičováCertifikovaná lektorka enkaustiky - www.janabakicova.sk
Meditace je příjemná. Díky ní jsem si uvědomila, že vlastně téměř žádné překážky v jazyce nemám, proto se mi ani krajina při zpáteční cestě moc nezměnila. To, jak cizí jazyk používám, se mi změnilo poté, co sama jsem se začala cítit více sebevědomě. Nebylo to jen sebevědomí v rámci cizího jazyka, ale to vše přišlo spíše se zkušenostmi, např. zvládnutí vedoucí pozice v práci či mateřství. :-) Ale i tak meditaci považuji pro spoustu lidí za přínosnou, kdy si uvědomí svoje překážky a odevzdají je.
Tereza VáchováMaminka na mateřské dovolené
Meditace na jazyky je příjemné zklidnění před jakoukoliv hodinou cizího jazyka a naladění se, odevzdání obav a strachu či jiných předsudků, co máme. Výborná pomůcka, jak pro samotné studenty, tak učitele, kteří jsou meditacím otevření a chtějí poznávat víc sami sebe.
Ing Romana Krhůtová
Ing. Romana KrhutováJogínka - www.shanti-yoga.cz
Na začátku jsem byla nedůvěřivá, ale přišla jsem na to, že úplně zbytečně. Udělat meditaci Otevření se jazyku byl opravdu skvělý a nadčasový nápad. Všechno je propojené se vším, takže i tato meditace má vliv větší než si člověk na začátku připustí. Jsem věcný začátečník v AJ. Vždycky jsem měla pocit, že mezi mnou a angličtinou je zeď, přes kterou se mi leze hodně ztuha. Ale po této meditaci se ten pocit opravdu úplně otočil. Po meditaci Otevření se jazyku mám pocit, že já a angličtina jsme nejlepší kamarádky. Úplně ji hltám a mám pocit, že je to pro mě přirozený jazyk a že ke mě patří stejně jako čeština. Přirozeně a jednoduše. Všemi deseti doporucuji všem, kdo mají jakékoli zábrany v učení se novému jazyku.
Natalie Sheryl GroulíkováPosluchačka meditace Otevření se jazyka
Relaxačním i aktivním meditacím se věnuji pravidelně, ale velmi mě překvapilo, jak Markéta příjemně zkombinovala meditaci a naladění se na cizí jazyk. Je krásné, jak lze meditací a vizualizací s lehkostí vyřešit své bloky ve vztahu k jazyku. V meditaci se mi objevilo, že mi chuť do učení bere to, že úplně nerozumím filmům, některým textům nebo rodilým mluvčím, přestože se jazyku věnuji dlouho. Po meditaci jsem se cítila velmi příjemně a lehce. Mám nový elán a ze setkání s jazykem v meditaci budu teď určitě nějaký čas čerpat. Děkuji za příležitost, vnímat jazyk jinak než je to obvyklé. Naladit se na něj a setkat se s ním v jiné podobě. Vím, že dál budu pokračovat s novým pohledem na něj a s radostí. Poslech meditace doporučuji. Pomůže vám poznat to, co vás brzdí a také se otevřete krásné cestě poznávání řeči, kterou se toužíte naučit a domluvit.
Mgr. Dita Breberová
Mgr. Dita BreberováLektorka osobního rozvoje a partnerských masáží - www.ditabreberova.cz
Už je to pěkných pár let, co jsem opustila školní lavici. A tak se mi z hlavy postupně vypařilo mnoho věcí, třeba znalost cizích jazyků. Když na mě vykoukla meditace od Markétky, věděla jsem, že ji musím vyzkoušet. Nezklamala jsem se. Propojení s angličtinou klaplo hned na poprvé a je daleko emotivnější než jsem vůbec kdy dokázala představit. Moc se těším, až si oživím (a to doslova) další jazyky. Za mě je Markétina práce na 1*. Pokud si chcete také ulehčit svou cestu k životu a jazyku bez bariér, neváhejte!
Dana Kratochvílová
Dana KratochvílováČarodějka a designérka života - www.danakratochvilova.cz
Meditaci jsem potřebovala. Vyloženě jsem si potřebovala nacítit angličtinu mimo můj rozum, protože jsem věčný začátečník a ať se snažím jak chci, nejde mi překročit tento stupeň. A meditace mi v tom hodně pomohla. Uviděla jsem během poslechu, že mám omezující mechanismus, a to dost zarytý. Odložila jsem ho a nyní v plném vědomí přistupuji k jazyku o mnoho lehčeji. Podle mě je to skvělý nástroj k ulehčení a hlavně ke zrychlení osvojení si cizího jazyka. Všem meditaci doporučuji. Je výborná.
Martina Stecherová
Martina StecherováHlasová koučka - www.jazpivam.cz
Meditace Otevření se jazyku je velmi příjemná a ukliďňující. Zbavuje obav z nezvládnutí jazyka a všeho, co s tím souvisí. Myslím, že může pomoci každému, kdo má jakékoliv obavy, že se jazyk nenaučí.
Věra Vítovcová
Věra VítovcováPosluchačka meditace Otevření se jazyku

Zaposlouchejte se do meditace
a získejte vlastní obohacující zkušenost

Setkej se s jazykem
tváří v tvář
a navažte
kontakt