Objednávka

Můj jazykový diář

Říkám ANO svému jazykovému diáři, který mi pomůže s(e):

 • ORGANIZACÍ
  mého času a všech mých plánů
 • STRUKTURALIZACÍ AKTIVIT
  jasně, přehledně, systematicky
 • SE SLOVÍČKY, FRÁZEMI A VĚTAMI
  na každý den 3 slovíčka, 3 věty a můj jazykový úspěch
 • REALIZACÍ JAZYKOVÝCH SNŮ, PŘÁNÍ A CÍLŮ
  ale nejen těch, i životních
 • ZVĚDOMĚNÍM JAZYKOVÝCH POKROKŮ
  a úspěchů, kterých si běžně nevšimnu
 • ROZPROUDĚNÍM KREATIVITY
  a poznáním nepoznaného
 • RELAXEM A ODPOČINKEM
  u vymalovávání kreslených obrázků s cestovatelskými náměty

Pozor! Informace o dodání

Aktuálně čekáme na dotisk další várky diářů, který se kvůli neplánovaným problémům ze strany dodavatelské tiskárny, protáhne do konce září.

Pokud si diář pořídíte už teď a budete ochotní si na něj počkat, dostanete ode mě diář za pouhých 299 Kč oproti původním 396 Kč jako omluvu. Ušetříte tak 97 Kč.

Za čekání ale stojí. :)

Pečlivě vyplňte své údaje do objednávky

Nezapomeňte vyplnit a zkontrolovat své údaje. Především dodací adresu, ať Vám listonoš/ka doručí balíček co nejdříve. :)

Upozornění pro Slovensko a jiné země! Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si diář na fyzickou osobu nepodnikatele.

Jak DIÁŘ vypadá?

 • 319 pozitivní energií nabitých stránek
 • Praktická kroužková vazba
 • Velikost A5, akorát do kabelky i aktovky
 • 12 ručně kreslených obrázků k vybarvení
 • 12 myšlenkových map + 1 k nakopírování
 • Pevné originální desky odolné proti polití
 • Česká ruční, orginální a kreativní výroba
 • Možnost využití pro jakýkoli jazyk
 • Univerzálnost - můžete začít kdykoliv
Solis Ortus - jazykový diář

O autorce diáře

Markéta Králová

autorka jazykového diáře a zakladatelka vzdělávacího centra SOLIS ORTUS

Markéta je podporovatelka a propojovatelka jazykomilců - těch, kteří se rozhodli poznat nějaký cizí jazyk, jazyková NLP koučka, mentorka. Miluje cestování, jazyky, hudbu, zpěv, spiritualitu a jejím posláním je vést lidi k přirozenému a zážitkovému poznání skrze vlastní prožitky. Především v jazycích.

Jak se diář líbí?

Díky, Markétko. Do tvého, tedy vlastně „Mého jazykového diáře” jsem se zamilovala od prvních stránech. Sama se více než dvacet let zabývám aktivně výukou cizích jazyků a hledám neustále motivaci jak pro své žáky a studenty, tak především také sama pro sebe. Stanovení si jasných cílů a návodné plnění drobných jazykových úkolů se pro vás díky přehledné grafické struktuře a pracovním listům diáře stane „hravou výzvou". Tento diář ve vás doslova vyvolá chuť se do učení vámi vybraného jazyka doslova „vrhnout”!
Mgr. Gabriela Necarová
Mgr. Gabriela Nacároválektorka německého jazyka a vášnivá propagátorka výuky cizích jazyků
Se cvičením je to stejné jako s učením jazyků. Je super mít parťáka, systém, záměr, cíl, ale i možnost vidět svoje pokroky nebo výzvy. Jazykový diář takovým parťákem je. Můžete mu svěřit svoje obavy a strachy, ale i tajné sny. Máte ho vždycky u sebe, když si chcete něco zapsat nebo když se potřebujete jen vymalovat a zasnít. Nakopne Vás k dalším krokům, když uvidíte černé na bílém, kolik nových slovíček už jste se naučili používat. Prozradí Vám i pár vychytaných fíglů, jak jazyk trénovat a bude Vás i bavit. Každá cesta začíná rozhodnutím a prvním krokem. Takže pokud máte chuť vydat se na cestu, máte možnost udělat první krok, protože diář nezačíná novým rokem, ale momentem, kdy se rozhodnete vydat na cestu.
Ing Martina Jíchová
Ing. Martina JíchováInstruktorka zdravotní tělesné výchovy a SM systému pro zdravá záda, www.martinajichova.cz
Ahoj Markétko, ještě jednou ti převelice děkuji za diář a posílám slíbenou referenci - vzhledem k tomu, že jsem ho dostala v průběhu tohoto roku oceňuji jeho nedatovanost, takže jsem s ním mohla začít hned a nemusela čekat na další rok a vlastně ani měsíc, což má netrpělivá povaha ocenila velmi :) Navíc je to díky tomu skvělý celoroční dárek :) S potěšením jsem zjistila, že tři nová slovíčka denně pro mě nejsou problém - naopak mě často jejich hledání dovedlo k dalším a dalším, která jsem si pak vypisovala do volných stránek pro inspiraci, takže jsem moc ráda, že je v diáři tolik volného prostoru na zápisky a poznámky.. Nebudu lhát, že je pro mě důležité, jak diář vypadá a ten "Můj jazykový" končí často nahoře na kupičce na stole, protože se mi prostě líbí a ráda na něj koukám a díky tomu se mi málokdy stane, že bych ho zapomněla doma.. Moc mě baví odměna na konci každého měsíce, kde se můžu kreativně "vyblbnout" třeba při vybarvování cestovatelských obrázků, čímž se krásně uzavírají moje dva zcela nejdůležitější požadavky na diář - 1) dost prostoru pro zápisky 2) dost prostoru pro kreativitu, ale zároveň se přidává za 3), pod kterým se schovává dost prostoru pro sebezlepšování se ♥. Díky moc za tenhle nápad a jeho realizaci a přeju hodně dalších úspěchů ;)
Ing. Nikol Obrová
Ing. Nikol Obrováwww.nikolobrova.cz
Milá Markéto, diář je krásnější než se mi zdálo na prodejní stránce. Opravdu. A moje největší překvapení? Je na něm vidět, že ti nejde jen o to, aby člověk vyplnil kadžý den pár řádků v angličtině nebo se naučil několik slovíček. Jde ti ze srdce o to, aby každý, kdo si diář koupí, věděl přesně, PROČ se jazyk učí a díky tomuto PROČ u učení vydržel! Úvod, kde člověka vedeš dojít si k tomuto svému PROČ byl pro mě překvapivý a myslím, že na celém diáři úplně stěžejní. Je mi ctí, že ti mohu napsat recenzi a moc doporučuju tento diář každému, kdo se chce do jazyků pustit ať už jako dospělý nebo dítko v rámci domácího vzdělávání nebo kdokoliv jiný. :) Najdete si to své PROČ a díky němu po malých krůčcích dojdete k cíli!
Stanislava Kratochvílová
Stanislava Kratochvílováwww.ucitneboneucit.cz
JAZYKOVÝ DIÁŘ Markéty mě naprosto okouzlil! A to jak svou praktičností a podporou motivačními citáty, tak nádherným designem s krásnými barvičkami. Jako nadšenec do angličtiny dávám tomuto „jazykovému miláčkovi" 5 stars. Jsem moc ráda, že už tu takováto podpora, na cestě za ovládnutím jazyků, díky Markétě je!
Adéla Kubešová
Adéla Kubešováwww.adelakubesova.cz
Jako lektorka angličtiny a španělštiny musím tento úžasný diář pochválit. Konečně si můžu pečlivě sledovat jazykový pokrok a zároveň plánovat své roční cíle. Skvělé na tom také je, že si u toho můžu zapisovat své myšlenky, odpočívat u malování nebo rozvíjet si svou kreativitu myšlenkovými mapami. Líbí se mi, že je diář nedatovaný a nemusím se učit jazyk od 1. ledna, ale můžu začít kdykoliv. Nemluvě o grafice, která je krásná a přehledná. V diáři jsou i rady, jak se co nejefektivněji naučit cizí jazyk. Neváhejte a pořiďte si tento účinný diář, který vám pomůže se vydat na cestu za svým vysněným jazykem.
Mgr Kristína Uhlířová
Mgr. Kristina Uhlířováwww.mluvspanelsky.cz
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba, Bitcoin

Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište nám na email info@solisortus.cz nebo zavolejte na +420 728 242 385.
Rádi se Vám budeme věnovat.