Seminář Jazyk ♥ Láska na celý život

Objednávka

Říkám své ANO...

 • SEMINÁŘI v sobotu 9. 6. 2018 v Praze

  a času, který si udělám jen a jen pro sebe a svůj rozvoj

 • POZNÁNÍ vlastního vztahu k jazyku

  prostřednictvním meditací, malování, pohybu, hudby...

 • PUTOVÁNÍ vnitřní krajinou

  a nastavení své mysli na úspěch v jazyce

 • OBJEVENÍ svého studijního typu

  a výukových metod, které mi ulehčí poznávání jazyka

 • POCHOPENÍ toho, jak se jazyky učí polygloti

  a integraci těchto systémů do svého života

Pečlivě a pravdivě vyplňte své údaje. Nezapomeňte je překontrolovat.

Reference

Byla jsem zvědavá, zda je reálné uvolnit můj dlouhodobě negativní pocit z jazyka. Mile mě překvapilo, že se to povedlo. Moc se mi líbil způsob očišťování od negativních pocitů skrz Michalovu metodu = MOC CHVÁLÍM! Líbilo se mi, že jsme všichni měli čas a prostor. Super bylo i pozitivní zakončení „kotvením". Po absolvování „čertovské cesty" - jak jsem ji nazvala - jsem se cítila uvolněnější, s větší chutí nejen do angličtiny, ale celkově si věřit, že mohou jít věci lehce a ne vždy jen dřinou. Určitě bych tento workshop s Markétou a Michalem doporučila i ostatním. Musím říct, že celkově díky vám jsem se poprvé zamyslela nad vztahem k angličtině a také si uvolnila přesvědčení, že to nedá změnit. Děkuji.
Tereza Zachová
Tereza ZachováÚčastnice workshopu Jazyk, láska na celý život - Finanční poradkyně, Praha
Seminář a meditace na podporu učení jazyka Markétky a Michala je výborný nápad. Tímto způsobem se mohou dobře odstranit staré bloky, které byly překážkou učení, pamatování si a hlavně mluvení. Jen je potřeba se opravdu ponořit do vnitřního ticha, pak to funguje.
Ing. Marcela Novotná
Ing. Marcela Novotnáautorizovaná inženýrka pro pozemní stavby, konzultantka Feng shui, poradkyně v oblasti kineziologie - www.marsi-telc.cz
Od workshopu jsem neměla žádné očekávání. To nejhodnotnější a to, co se mi nejvíce líbilo bylo praktické cvičení na zbavení se svých strachů v jazyce, které mi pomohlo k rozhodnutí co chci změnit, a kotvení. Doporučuji tento workshop i ostatním zájemcům, kteří se rozhodli prozkoumat své nastavení mysli ve vtahu k jazkům.
Otakara Svobodová
Otakara SvobodováÚčastnice workshopu Jazyk, láska na celý život
Od workshopu jsem neměla očekávání, ale bylo to super. Získala jsem jiný pohled na jazyk, zvládla jsem překonat strachy z jazyka a přestala jsem vnímat anglický jazyk jako nepřítele. Doporučuji tento workshop zažít.
Jana MuchnováÚčastnice workshopu Jazyk, láska na celý život