Objednávka

Individuální výuka jazyků přes Skype

Říkám ANO své výuce jazyka přes Skype, která mi pomůže s(e):

 • KOMUNIKACÍ
  a odbouráním strachu z mluvení
 • PŘIROZENÝM POZNÁVÁNÍM JAZYKA
  prostřednictvím různých her, kvízů, videí, písniček, článků, doplňovaček a zaměřením se na to, o co se běžně zajímám
 • PRAVIDELNÝM KONTAKTEM S JAZYKEM
  a jeho obklopováním se na všech úrovních
 • ZDOKONALENÍM JAZYKOVÝCH SCHOPNOSTÍ
  jako je psaní, čtení, poslech a mluvení

Pečlivě vyplňte své údaje do objednávky

Nezapomeňte vyplnit a zkontrolovat své údaje. Do poznámky prosím uveďte jaký jazyk chcete poznat a za jakým účelem.

Upozornění pro jiné země! Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si Skype výuku na fyzickou osobu nepodnikatele.

Co výukou získám?

 • Vyšší sebevědomí a pocit jistoty v mluvení
 • Časovou flexibilitu a přizpůsobení termínů
 • Možnost mít lekce odkudkoli na světě
 • Čas navíc - nemusím nikam dojíždět
 • Peníze navíc - z ceny osobních lekcí
 • Vysoce individuální přístup
 • Lektora, se kterým si budu rozumět
 • Lekce na míru pro mé potřeby
 • Profesionální výuku moderními metodami

O propojovatelce

Markéta Králová

zakladatelka a duše vzdělávacího centra SOLIS ORTUS

Markéta je jazyková mentorka, koučka NLP, ale na prvním místě propojovatelka a podporovatelka těch, kteří se rozhodli poznat nějaký cizí jazyk.

Miluje cestování, jazyky, hudbu, zpěv, spiritualitu a jejím posláním je vést lidi k přirozenému a zážitkovému poznání skrze vlastní prožitky. Především v jazycích.

Co říkají klienti?

S výukou španělštiny jsem byla maximálně spokojená, jak s lektorkou Klárkou, tak celkovým přístupem, organizací i podporou. Forma výuky byla dokonalá. Výuka pro mě měla přínos a doufám, že to brzy využiji na nějaké dovolené. Za pár lekcí je pokrok sice malý, ale nějaký určitě. Základním věcem rozumím. Naučila jsem se spoustu věcí. Na 1000% bych tuto výuku doporučila všem.
Petra Dostálová
Petra DostálováNordic Telecom, Pardubice
My name is Monika Plchova and I had the pleasure to be a client of SOLIS ORTUS. Their professional approach and high customer care made me feel that my satisfaction is at heart of their interest. I highly recommend Solis Ortus to anyone who seeks any type of education. Regardless if you have a clear goal for your education or not, Solis Ortus will help you to progress in your area of interest. You are in great hands.
Ing. Monika Plchová MSc.
Ing. Monika Plchová, MSc.Cisco Systems - Data Center Partner Enablement EMEAR
Přestěhovala jsem se z Prahy a špatně se mi hledal vyhovující učitel angličtiny pro individuální výuku. Vůbec mě nenapadlo, že bych se mohla spojit s rodilou mluvčí přes Skype! A je to super. Markéta mi našla učitelku přesně vhodnou k mému typu. Žádné učebnice, žádný dril a přitom zlepšení je patrné. A za super cenu! Opravdu vřele doporučuji.
Renata Králová
Renata KrálováDIAMOND WAY LIMITED - majitelka - www.tiande-kosmetika.cz
S firmou SOLIS ORTUS paní Králové jsem se seznámila v souvislosti s hledáním doučování pro svoji dceru, která v té době navštěvovala čtvrtou třídu základní školy. Vzhledem k tomu, že dcera trpí specifickými poruchami učení, je pro ni učení hodně těžkým oříškem. Pro dceřinu povahu jsem hledala, pokud možno, ženu či dívku s dobrým vztahem k dětem a velkou trpělivostí. Odpověděla jsem na velké množství inzerátů, ve kterých buď jednotlivci nebo vzdělávací firmy nabízeli své služby. Firmu SOLIS ORTUS jsem si vybrala pro velice milý a profesionální přístup paní Králové. Všechna má přání ohledně vyučujícího byla vyslyšena a vyúka začala ve velmi krátké době od prvního kontaktu. Již druhým rokem k nám dochází slečna Klára, se kterou jsem nejen já moc spokojena, ale hlavně moje dcera. Všem vzděláníchtivým, doporučuji vzdělávací centrum SOLIS ORTUS paní Markéty Králové.
Veronika TurynováPražský městský úřad - pokladní
Lektorka Markéta má každou hodinu pečlivě připravenou a témata jsou zajímavá a poutavá. Na hodiny vždy přichází včas. Je trpělivá, látku srozumitelně vysvětlí a ujasní jakékoliv pochybnosti. Na testy výborně připraví (známky z malé maturity 1, 1, 1 a 2). Rozhodně doporučuji, výsledky jsou vidět.
Mia LetičJazykové gymnázium Omská Praha - studentka
Slečna Markéta byla výborná učitelka pro mou devítiletou dceru. Uměla ji zaujmout. Předat látku přiměřenou formou. Je velmi příjemná a profesionální. Jsme moc rádi, že to byla právě ona. Dcera si, právě za jejího přispění, vytvořila k němčině lepší vztah, než měla předtím, kdy se na hodinách ve škole trápila. Moc děkujeme za zprostředkování.
Jana KoubkováOSVČ, Praha
Potřeboval jsem se naučit základy angličtiny pro odjezd do zahraničí. Se slečnou Královou jsem vše domluvil, a aniž jsem se nadál, měl jsem přiřazeného lektora a smlouvu na mailu. Překvapil mě rychlý a profesionální přístup. Ohledně výuky jsem byl spokojený maximálně. Tereza je velmi sympatická a příjemná slečna. Je vidět, že angličtině rozumí a snaží se výuku vést tak, aby mě bavila. A hlavně, od Terky všechno pochopím. Snaží se poznat, jak přemýšlím, a pak mi podobným stylem látku vysvětlit.
Mgr. Jan Klepárník
Mgr. Jan KlepárníkČeský Rozhlas - producent
Chci vyjádřit vděčnost za to, jak se lektorka Petra ujala své úlohy připravit Lukáše za 3 týdny na zkoušky, u kterých jsme věřili, že je nemůže dát. Přišla nám do cesty akorát včas. Její optimismus a důslednost dovedly Lukáše nejen ke trojce z francouzštiny (to jsme ani nedoufali, chtěli jsme, aby nepropadl), ale dokonce ho to i začalo bavit. Nevím, jestli to bylo přímo kvůli francouzštině, ale moc vám za to děkuji já i Robert.
Jana DrobnáKaufland - vedoucí směny
Před výukou jsem měla pochybnosti, a né málo. Pořád jsem nemohla uvěřit, že výuka, kde není lektorova osobní přítomnost, může být efektivní. Ale zbytečně. Organizace byla na 1*. Při jakémkoliv problému či nejasnosti (nebylo jich moc) slečna Markétka rychle reagovala na e-maily a hned vše vyřešila. Kurz mi splnil, co sliboval. Díky kurzu jsem se nádherně rozmluvila a nedělá mi problém komunikovat s lidmi, i když německý jazyk nemám stále 100%. A co mi kurz osobně přinesl? Německý jazyk jsem neměla nikdy ráda. Nelíbila se mi složitost gramatiky a v uších mi nikdy hezky nezněl. Během kurzu jsem se však nějakou záhadou do jazyka zamilovala a začal mě opravdu bavit. Výuka po Skypu mě posunula na úroveň, kterou jsem potřebovala k hledání práce v zahraničí. Mám za sebou pár pohovorů v němčině a troufám si říct, že bez kurzu bych je tak obstojně nezvládla. Děkuji za něj ♥ Kurz bych doporučila všem, kteří mají problém s komunikací. Měla jsem úžasnou lektorku, která odbourala můj strach z mluvení, dodala mi odvahu a chuť se stále učit.
Hana Kurz EntrováSprávce a dobrovolnice CAT MANIA, poznává němčinu a žije ve Švýcarsku
O SOLIS ORTUS jsem se dozvěděla od kamarádky, která si servis velice chválila. Ihned co jsem SOLIS ORTUS kontaktovala, jsem dostala odpověď a vyřízení dohody bylo uskutečněno během příštích 24 hodin a ihned jsem mohla začít! Má učitelka je vždy velice profesionální, dochvilná a spolehlivá. Její styl výuky má vysokou kvalitu a mnohdy se i pěkně zasmějeme. Na mé požadavky je má učitelka Jana velice flexibilní. Časování lekcí je vždy dohodou nehledě na to, ve kterém časovém pásmu se nacházím, jelikož hodně cestuji. SOLIS ORTUS je inovativní, co se iniciativ týče. V nabídce jsou mimo jiné i webináře a brožury ohledně učení jazyka, které mnohým mohou být velice nápomocné. Od té doby, co znám SOLIS ORTUS, už se nehodlám vrátit do třídy plné lidi, kde má výuka jedině zaostávala. Se SOLIS ORTUS mám 1:1 výuku vysokého standardu a rychle jsem začala nový jazyk používat, což mě velice těší.
Veronika KocováUBS AG Schwitzerland – Business Manager
Po nástupe do nemeckej firmy som ako konštruktér hľadal v Prahe možnosť, ako sa efektívne vzdelávať v nemeckom jazyku. Bol som prípad, čo si od strednej nevedel poradiť s nemčinou a absolútne ma nebavila, bola pre mňa nutné zlo. No potom som stretol Solis Ortus a špeciálne Market Královú, môžem zodpovedne prehlásiť, že to bolo osudové stretnutie. Centrum mi našlo perfektného lektora, presne podľa mojich potrieb. Takisto cena, spôsob, forma výuky sú na výbornej úrovni. Veľmi im za to ďakujem, úplne sa zmenil môj vzťah k nemčine.
Ing. Michal Belan
Ing. Michal BelanREHAU Automotive s.r.o., poté Škoda Auto a.s.
Se službami společnosti SOLIS ORTUS jsem byla velmi spokojená. Vše probíhalo podle mých představ a vždy mi vyšli maximálně vstříc. Moje lektorka angličtiny Zdenička byla perfektní. Vřele doporučuji.
Ing. Jana DivinováEKO VELARI s. r. o. - šéfredaktorka - www.eurodenik.cz
Původně jsem vůbec neměla zájem se jakýkoliv jazyk učit, v práci to totiž nepotřebujI a anglicky se v zahraničí jakž takž domluvím. Náhoda tomu ale chtěla a v tombole, u nás na plese, můj přítel vyhrál slevový poukaz na výuku jazyků od SOLIS ORTUS. Dal mi ho, prý se učit nic nebude... Poměrně dlouho mi trvalo, než jsem se rozhodla zkusit vylepšit svou angličtinu. Učím se přes Skype se Zdeničkou, která většinu života strávila v Austrálii, mluvíme pouze anglicky. První a druhá hodina byla opravdu hodně krušná, nerozuměla jsem skoro nic. Teď po více než půl roce rozumím bez problémů 80 - 90% toho, co mi vypráví a jsem schopná komunikovat. Vím, že kdybych se každý den alespoň 15 minut denně angličtině věnovala, sledovala filmy v angličtině a opakovala si nová slovíčka, která se konverzací naučím, zlepšovala bych se daleko víc. S lektorkou Zdeničkou jsem maximálně spokojená, povídáme o různých tématech, která vyplynou. Časově mi vychází maximálně vstříc. Děkuji :)
Hana MarkováMěstský úřad Vojnův Městec
S výukou němčiny jsem velice spokojená. Způsob výuky mi vyhovuje a i přes mojí pracovní vytíženost si němčinu zdárně osvojuji, a to hlavně díky trpělivosti lektorky paní Evy. Musím říct, že základy jazyka, což je určitě nejdůležitější pro správné používání jazyka a dorozumění, jsou srozumitelně vysvětlovány. Jelikož se po celou výuky snažíme neustále mluvit německy, tak jazyk lépe dostávám do „krve“. Určitě bych tento kurz doporučila i ostatním :)
Monika MiksováHenkel s.r.o. - vedoucí LIS Impregnačního centra Humpolec
O společnosti SOLIS ORTUS jsem se dozvěděl přes manželku a její kontakty na sociálních sítích. Hledal jsem prostou možnost mluvit anglicky bez ohledu na chyby a Czenglish věty. Cílem bylo pokud možno zvrátit trend postupného zapomínání řeči, když ji nepoužíváte. Komunikace přes Skype byla nakonec v pohodě a domluva na čase lekcí byla pružná a se snahou vyhovět. Určitě doporučuji vyzkoušet.
Ing. Pavel ŠtádlerIT administrator
Moc děkuji za doučování naší Monči. S vaší prací jsme byli dlouhodobě spokojení a přejeme to i všem dalším vašim klientům. Myslím, že konečná známka na Monči vysvědčení je odměnou pro vás, a to ta nejlepší. Mnohokrát děkujeme za váš čas.
Monika NovákováProfesionální fotografka
3 a půl roku němčiny (v průměru 2x týdně) s lektorkou vzdělávacího centra SOLIS ORTUS paní Opletalovou bylo pro mě velkým přínosem a udělal jsem velký pokrok. Na začátku cca po dvou, třech měsících jsme si jasně nastavili jakým směrem se bude výuka dále vyvíjet a paní Opletalová naprosto vyhověla mým požadavkům. Lekce pro mě byly obrovským přínosem. Je velice příjemná, spolehlivá, vstřícná, vždy usměvavá a hlavně kvalifikovaná a zkušená lektorka němčiny. Nyní jsem schopen nejen rozumět, ale i se německy bez problémů domluvit a okamžitě reagovat v různých situacích. Opravdu za její odvedenou práci moc děkuji a jsem rád, že jsem měl možnost spolupracovat právě s ní!
Bc. Lukáš PetzKlüber Lubrication - zákaznická péče

Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na email marketa@solisortus.cz, nebo zavolejte na +420 728 242 385.
Ráda se Vám budu věnovat.