ONLINE mini KURZ


Jak se rychle a efektivně naučit jakýkoli jazyk

Vydejte se se mnou do světa jazyků a zažijte jejich poznávání jinak, než nás učili ve školách. Přirozeně.
Pochopte výuku jazyků od samotného základu a najděte svůj vlastní směr.

Už víc jak 2.593 z vás zná tajemství učení se jazyků podle zásad polyglotů

Ruku na srdce... jak často vás v duchu napadne myšlenka,
že byste už opravdu potřebovali ten jazyk umět?

A třeba mohli...

Volně cestovat, objevovat svět

a poznávat nové lidi, jejich kultury, jídla, místa a užívat si ten pocit svobody

Vést pracovní jednání

a plynulou komunikaci, psát a odpovídat na emaily, telefonovat

Zúčastnit se nějaké akce

či kurzu v zahraničí v originálním znění, kam byste moc rádi jeli

Vybírat si z příležitostí

a všech těch možností, které k vám připlouvají, protože znáte jazyk

Zažívat pocit sebe-jistoty

a klidu z vědomí, že se vždy a všude domluvíte a vše s lehkostí zařídíte

Krásná představa, jenže...

Vy víte, jak je to v realitě. Neustále se pokoušíte o to jazyk poznat a něco se z něj naučit, ale pořád máte pocit, že ztroskotáváte na tom samém místě a že vlastně nic neumíte? Připadáte si díky tomu nemožní, často se za to sebebičujete a je vám z toho úzko?

Vždy vás polije horko, když máte promluvit, ať už v práci nebo někde na cestách, a to máte za sebou už několik let studia ve školách a na kurzech? Stále nevíte jak jednoduše na to, abyste se posunuli dál, i když nemáte moc času, ani energie nazbyt a zároveň chcete, aby vás to bavilo a nemuseli sedět na učebnicemi?

I přesto všechno máte touhu se do toho pustit, ale potřebujete krok za krokem nasměrovat a podpořit, abyste měli pocit, že na to nejste sami. Rozumím vám. Tady jste na správném místě.

Vydejme se
spolu na cestu

Vytvořila jsem pro Vás kurz Jak se rychle a efektivně naučit jakýkoli jazyk. Podělím se v něm s Vámi o mé otestované know how a zkušenosti.

Kurz má tři části. Skládá se ze tří videí, tří eBooků s praktickými úkoly a tří mp3 nahrávek, abyste vše hned převedli do praxe. To vše spolu zvládneme během jednoho týdne.

Vítejte v mém světě,
kde se jazyky poznávají s lehkostí a přirozeností


Poznání jazyka otevírá brány k mnoha příležitostem a lepšímu životu. Jako mávnutím kouzelného proutku
se ho však nenaučíte. Jeho poznání si vyžaduje souvislou činnost v malých krocích, systém a především práci sám
na sobě. Ukážu Vám, že to ale není těžké a dá se to zvládnout s radostí a lehkostí.

Kdo jsem a co pro Vás mám?

Online mini kurz - Solis ortus, Markéta Králová

Jmenuji se Markéta Králová
a ukážu Vám jazyky v jiném světle

Jsem online lektorka jazyků a hry na klavír,
certifikovaná neuro jazyková koučka a mentorka

Jsem také podporovatelka a propojovatelka jazykomilců, tedy těch, kteří se rozhodli poznat nějaký cizí jazyk.

Mojí úlohou je být průvodkyní na cestě poznávání jazyků, ukázat vám, jak se jazyky učí polygloti a provést vás jejich zážitkovým poznáním.

Jazyky propojuji s psychologií, NLP, osobním rozvojem a cestováním.

Na základě toho v roce 2012 vzniklo vzdělávací centrum SOLIS ORTUS, kde provádím samouky světem přirozeného poznávání jazyků.

Zároveň společně se svými lektory organizuji individuální, skupinkové a zážitkové kurzy jazyků, doučování předmětů, výuky hry na hudební nástroje a zajišťuji překlady, korektury a tlumočení.

Jazyky mě baví a dělají šťastnou. Necháte se mnou vést, abyste zažili všechny jejich krásy? :)

Jak se rychle a efektivně naučit cizí jazyk - Solis Ortus

ONLINE mini KURZ
Jak se rychle a efektivně naučit jakýkoli jazyk

Krok po kroku Vás provedu začátky poznávání jakéhokoli jazyka, který toužíte poznat a ukážu Vám, jak snadno se ho naučit.

Vytvořila jsem kurz skládající se ze tří videí, eBooků s praktickými úkoly a mp3 nahrávkami, které Vám v kostce předají ty nejzákladnější informace a know how, které jsem za roky své praxe načerpala.

Kurz je rozdělený do třech samostatných částí a dá Vám klíč k tomu, abyste co nejrychleji poznali jakýkoli jazyk, skutečně ho uměli používat a radovali se z toho.

Vstupte do tohoto kurzu a ulehčete si to. Dám Vám návod. Ušetříte si nervy, hromadu času stráveným neefektivním studiem a kopou utracených peněz.

S čím přesně Vám online mini kurz pomůže?

 • Zjistíte, jak nezbytné je mít s jazykem vybudovaný opravdový a pevný vztah
 • Dozvíte se, jak nás ovlivňuje nastavení naší mysli a podvědomí
 • Objevíte svou skutečnou vnitřní motivaci a budete vědět, co je vaším tažným motorem
 • Podíváme se na jednoduché stanování si cílů a studijní plán
 • Dozvíte se o vhodném stylu učení podle typu vaší osobnosti
 • Zabrousíme také k většímu poznání sebe samých
 • Zjistíte jaký jste studijní typ, součástí je komplexní test zdarma

Co říkají o kurzu ti, co jím už prošli?

Zdravím po slnkom rozpálenej dovolenke na Menorce. Vaša knižka je skvelá a dosť ma zaujalo aj vaše študovanie a výučba jazykov. Som rad za váš e-book pretože sa mi potvrdilo to, čo som si od Vas prečítal a naplnilo to moje, nielen chuťove bunky, ale aj potešilo dušu. :)
Štefan Kysel
Vaše kniha mi pomohla určit typ studenta - vizuální, a pomohla přiřadit vhodnou metodu učení. V současné době plánuji výrobu vhodných vizuálních pomůcek.
Petr Mařík
My name is Monika Plchova and I had the pleasure to be a client of SOLIS ORTUS. Their professional approach and high customer care made me feel that my satisfaction is at heart of their interest. I highly recommend Solis Ortus to anyone who seeks any type of education. Regardless if you have a clear goal for your education or not, Solis Ortus will help you to progress in your area of interest. You are in great hands.
Ing. Monika Plchová, MSc.
Milá Markétko, děkuji za Váš e-book a krásná videa. Učím němčinu na gymnáziu už 20 let, a tak mne zajímalo, jaké máte zkušenosti Vy a jak bych se mohla inspirovat při výuce. Díky Vašemu pohledu na výuku jsem začlenila více mluvení do hodin a přestala se bát, že studenti nezvládají gramatiku. I když ve škole jisté gramatické mantinely být musí, myslím, že se mi podařilo zlepšit motivaci a přístup studentů a hodiny je více baví. Jistě ne všechny, ale myslím, že hodiny jsou nyní více zábavnější. Je mi 41 let a jsem poměrně dost nadšená a kreativní, ale občas snad až příliš s důrazem na zvládnutí gramatiky. Váš e-book a videa mi daly nový impuls a nový pohled na věc.
Mgr. Veronika Vosálková
Moc Vám děkuji za tuto možnost stažení! Je to skvělá motivace! Dalo mi to obrovské povzbuzení, že i já se mohu anglicky naučit (na střední škole jsem měla s tímto jazykem velké problémy, možná to bylo způsobené i špatnou profesorkou, a tak mám ze střední takový blok, způsobený možná i špatnou metodou učení). Nyní už ale mám dobrý návod, jak se jazyk naučit. Chci se teď angličtině více věnovat a opravdu toužím se jí naučit :) Velké problémy mi dělá mluvení, ale věřím, že když si budu jistější v gramatice a hlavně rozšířím svou slovní zásobu, bude se mi i lépe mluvit. Moc děkuji! Je úžasné, co děláte pro ostatní!
Klára Stajnerová
Přeji krásný den. To že jsem si přečetl váš e-book mi velmi pomohlo. Dalo by se říci, že to byl nový impuls jít v započaté cestě dál. Pracuji v Německu a znalost jazyka už pro mě není jen nutnost, jak tomu bylo na začátku, ale dnes už je to má nedílná součást... Máte pravdu v tom, že každý si musí najít svůj styl a způsob, jak se ten daný jazyk bude učit. Já poznávám a stále objevuji, krůček po krůčku. Určitě máte pravdu v tom, že by se člověk měl jazykem doslova obklopit. Film, televize, hudba, vypustit doslova svůj rodný jazyk. Moc se mi líbí váš přístup a nadhled nad problémem, když hodně lídí tvrdí, že se cizí jazyk nenaučí. Mám za to a souhlasím s vámi, že naučí. Ještě jednou Vám děkuji.
Rudolf Vávra

Tímto kurzem už prošlo víc jak 2.593 lidí

Co díky kurzu změníte?

 • Pobavíme se o nutnosti mít systém, protože bez něj s jazykem skončíte za 14 dní
 • Najdete pro sebe správnou výukovou metodu
 • Nastavíte si nové návyky a své jazykové rituály, které vám budou zpříjemňovat každý den
 • Řeknu vám něco i o kvalitních materiálech a kde čerpat
 • Podíváme se na zoubek pravidelnosti a vytrvalosti
 • Nastavíte si své další kroky

Pokud vám na sobě záleží, už neváhejte a pojďte do akce

Neodkládejte to zase až na někdy, pojďte do toho teď a dovolte si to. Pamatujte na větu Alberta Einsteina...

„Jen blázen dělá stejné věci znovu a znovu a očekává jiné výsledky."

Teď máte jedinečnou příležitost na velkou změnu v přístupu k poznávání jazyka, která vás vůbec nic nestojí. Klikněte na tlačítko a stáhněte si eBook, který vám vnese svěží vítr do plachet. Má tři části a dorazí vám postupně na váš email, abyste měli prostor všechny kroky převést do praxe a viděli první výsledky. :)

Cizí jazyk nám nenabízí
pouze jiná slova,
ale jiný svět.

Kdo za tím vším stojí?

Solis Ortus logo
0
lektorů z celého světa
0
jazyků na výběr
0
uskutečněných lekcí
0
let na trhu

Podporujeme ženy a muže na cestě vzdělávání a zejména v poznávání jazyků, na které se díváme velice komplexně. Jazyky vzájemně propojujeme s dalšími pilíři, a to NLP a neuropsychologií, cestováním a osobním rozvojem.

Naším cílem je poskytnout vám funkční řešení, systém a návod na to, jak poznat jazyky lehce, radostně, s viditelnými výsledky a s obrovským obohacením vašeho života.

Vytváříme podporující prostředí pro všechny, kteří se rozhodli poznat nějaký jazyk. Ukazujeme, jaké jsou možnosti, aby toho snadno dosáhli a kam nasměrovat svoji pozornost.

Předáváme poznávání jazyků hřejivou a láskyplnou formou.

S láskou k novému poznání
Solis Ortus, autor Markéta Králová
Ing. Markéta Královázakladatelka SOLIS ORTUS