Máš chuť sdílet vizi přirozeného poznávání jazyků
s celým světem a být součástí naší cesty?
Miluješ jazyky a cestování?

Pak jsi možná právě Ty můj člověk. :)
Pokračuj ve čtení...

Solis Ortus logo

Co v SOLIS ORTUS děláme?

Podporujeme ženy a muže na cestě vzdělávání a zejména v poznávání jazyků, na které se díváme velice komplexně. Jazyky vzájemně propojuji s dalšími pilíři, a to NLP a psychologií, cestováním a osobním rozvojem. Mám několik misí, které na poli poznávání jazyků aplikuji, a to...
 • Jít do hloubky, pod povrch

  Což je mojí první hlavní misí. Proto jazyky propojuji s neurolingvistickým programováním, psychologií a přenastavuji mysl klientů na úspěch v jazycích. Poznávání jazyka vnímám jako integraci určitých procesů. Nejen tedy těch procesů, které vedou k aktivnímu používání jazyka, jako je například mluvení a užívání nějaké funkční metody, ale především těch procesů, které jsou zakořeněné hluboko v naší mysli, v našem podvědomí a neuro systému mozku.

 • Podpora samouků

  Jazyky každý z nás primárně poznává sám, přirozenými aktivitami a metodami, které zařadí do svého každodenního rytmu a jež splynou s jeho životním stylem, osobností a studijním typem. My však lidem ukazujeme možnosti, které mají a zajišťujeme jim maximální podporu při výběru i aplikaci těchto aktivit a metod.

 • Vysoká individualita

  Všechny naše kurzy, zejména osobní a Skype výuka jazyků a služby zaměřené na poznávání jazyka jsou skvělým doplňkem samostudia, které vás na této cestě maximálně podporuje. Zaměřujeme se skutečně na to, co ve svém životě klienti potřebují, jakou mají osobnost a co jim vyhovuje. Tomu vše individuálně přizpůsobujeme. Výuka je převážně konverzační, zábavná a přirozená bez nějakého zbytečného stresu, nervů a biflování.

Jaké jsou naše služby, kurzy a produkty?

 • NLP coaching - jazykový a klasický
 • Mentoring - osvědčené rady a tipy, jak na jazyky prakticky
 • Lekce jakéhokoli jazyka - s vlastním lektorem přes Skype nebo osobně
 • Doučování různých předmětů - s vlastním lektorem přes Skype nebo osobně
 • Výuka hry na hudební nástroje - s vlastním lektorem většinou osobně
 • Překlady a korektury
 • Tlumočení
 • Publikace - eBooky, Jazykový DIÁŘ, připravované online kurzy apod.
 • Semináře a workshopy - ať už živé nebo online

Moje vize

Mým záměrem je vytvářet podporující prostředí pro všechny, kteří se rozhodli poznat nějaký jazyk. Ukázat jim, kam je třeba nasměrovat svoji pozornost a jaké jsou možnosti, aby toho snadno dosáhli. Předávat poznávání jazyků hřejivou a láskyplnou formou.

Mým cílem je poskytnout komplexní a funkční řešení, systém a návod na to, jak poznat jazyky lehce, radostně, s viditelnými výsledky a s obrovským obohacením života našich klientů. :)

Co je mojí základovou deskou
a čemu věřím?

 • Tomu, že úspěch v jazycích předurčuje nastavení podvědomí
  a mysli, proto je třeba s tímto nastavením pracovat, objevovat ho a přenastavovat
 • Tomu, že každý se dokáže naučit jazyk samostatně
  vlastním samostudiem s využitím výše zmíněných metod bez zbytečných sk. kurzů
 • Přirozenému organickému poznávání jazyka
  díky easy metodám ověřenými polygloty, bez stresu, nepříjemných pocitů a biflování
 • Skvělým doplňkem samostudia je individuální výuka,
  která podporuje především v mluvení, možnosti konzultací a citlivém přístupu
 • Cestování a jazyky k sobě patří,
  jelikož cílem poznávání jazyků je komunikace a poznávání nového

Koho potřebuji?

SOLIS ORTUS je jako mé dítě, o které se starám, s láskou o něj pečuji a rozvíjím ho sedm let. Nyní ale cítím, že potřebuji další pečovatelku, chůvu, která jeho projektům věnuje stejnou péči a lásku, jakou jim dávám já, abych nemusela být ponořená v detailech, ale více se na vše dívala z nadhledu a pevně tak mohla držet směr.

Je pro mě podstatné najít podobně naladěnou bytost, která se na tuto příležitost nebude dívat pouze z pohledu pracovní nabídky a příležistosti, ale také z pohledu přispění svojí jedinečností a seberealizací k naplnění poslání a vize, které SOLIS ORTUS má.

Hledám tedy pečující ženu, parťačku, která souzní s mojí podnikatelskou vizí, s mými životními hodnotami, a která právě teď cítí, že je potřebuje podpořit.

Jednoduše řečeno, je pro mě podstatné, jaký jsi člověk, kým jsi, jakou máš energii a svoji vizi v tom,  co chceš SOLIS ORTUS přinést. Samozřejmě jde o to, jak kvalitně odvedeš svoji práci, ale především také o to, jak se při tom, co děláš cítíš, jestli to děláš s láskou a s naplňujícím pocitem.

Tento pocit a esence pak bude součástí našich projektů a je to z nich sakra poznat.

Jaké bys měla mít kvality a dovednosti?

 • Vědomá mezilidská komunikace
 • Kreativita a tvořivost
 • Smysl pro krásu a design
 • Energie, radost, flow
 • Sebevědomí a pokora
 • Nejvyšší standardy kvality
 • Otevřenost, vnímavost, empatie
 • Chuť a odvaha na sobě pracovat
 • Samostatná práce s MioWebem, SendinBlue a FAPI
 • Miluješ jazyky a rozumíš potřebám lidí, kteří jazyky poznávají
 • Tvoření v Canva nebo v jiné online grafické aplikaci
 • Aktivní používání FB a chápání marketingu na FB
 • Vytváření eBooků a PDF

Hledám naladěnou parťačku
a pečovatelku o projekty, která...

 • souzní s mou obchodní vizí, záměrem a životními hodnotami
 • rezonuje s přirozeným poznáváním jazyků jako to dělají polygloti
 • cítí, že se chce plně realizovat v této vizi a záměru
 • má hodně nápadů, nebojí se je realizovat a umí dobře plánovat
 • je zcela loajální, nevynáší informace ven a kope za jeden tým

O co budeš pečovat
a v čem se budeš realizovat?

Vytváření obsahu produktů

Společně budeme vést brainstorming, následně rozpracování nápadů, plánování a jejich realizace. Naším cílem je vytvořit podporující online kurzy, eBooky, semináře a živé akce, webináře a spoustu dalšího hodnotného obsahu pro klienty.

Kreativní a technická podpora

Kreativní a technická podpora při přípravě webinářů, kampaní, nových projektů, eBooků a podobně. Tzn. zejména tvorba prodejních stránek. Aktivní samostatná práce s aplikacemi jako je MioWeb, SendinBlue a FAPI je nutností.

Péče o blog

Aktivní oslovování autorů pro nové články na blog, publikace vč. kompletního grafického a marketingového dotažení, recyklace existujícího obsahu do nového obsahu, schopnost samostatně přemýšlet nad obsahem a vytvářet ho.

Pravá ruka

Budeš zkrátka taková moje pravá ruka, se kterou budu dennodenně v kontaktu. Velice blízká a důležitá osoba, která bude součástí mého podnikání. Budeš také komunikovat s dalšími členy týmu. Dám Ti prostor pro samostatnost a seberealizaci.

Rezonuje to s Tebou?
Tak co dál...

Kdy, kde a jak?

Ze začátku spolu určitě budeme osobně trávit více času, abychom se naladily na stejnou vlnu, a abych Tě zasvětila do celého procesu. Tvrdím o sobě, že jsem všudezdejší, přesto žiji v Mladé Boleslavi, proto se nejčastěji vyskytuji v ní a také přilehlé Praze.

Z toho důvodu bych byla opravdu vděčná, kdybys i ty žila v Mladé Boleslavi nebo Praze, abychom se mohly co nejčastěji vídat, pokud spolu navážeme spolupráci. V Mladé Boleslavi máme zázemí pro setkávání a kreativní tvorbu.

Počítám s tím, že se budeme stýkat alespoň 2x týdně v pracovní dny, ostatní práci a tvoření si budeš samostatně koordinovat z domu. Dopředu nedokážu odhadnout rozsah hodin týdně, protože jsou dny, kdy se nic moc neděje a jsou dny, kdy potřebuji opravdu šlapat. Přesný časový rámec se nám vykrystalizuje v průběhu spolupráce.

Důležité pro mě je, abys byla dostupná vždy, když budeme něco tvořit. Abys dýchala za náš projekt, jako kdyby byl tvůj vlastní a byla ochotná a schopná na něm pracovat kdykoli to právě bude nutné. 

Samozřejmostí je, že Tě vtáhnu do svého know-how. Stáváš se součástí mého podnikání, čili i mého života, což je jako kdyby ses stávala součástí mé rodiny. Proto vyžaduji absolutní loajálnost.

Pokud jsi milovnice Apple produktů, máš u mě plusový bod, jelikož nám to následně usnadní komunikaci a přenos dat.

Za kolik?

Na finanční odměně a fakturaci se domluvíme osobně a vnímám to jako něco, co se bude postupně krystalizovat. Je pro mě zcela podstatné, abys se mnou spolupracovala proto, že s Tebou náš záměr rezonuje, absolutně s ním souzníš a chceš být jeho součástí, přispět a společně vytvářet příběh SOLIS ORTUS. Na rovinu říkám, že nemám zájem o spolupráci, jejíž hlavním cílem je nahrabat si. Určitě jsem ale otevřená hojnosti.

V prvních měsících to můžeš brát jako investici svého času, zápalu a svého Já do budování důvěry a vztahu se mnou a členy týmu. Budeme se slaďovat, oťukávat a odvedenou práci budeme účtovat hodinově a zřejmě to nebude žádné terno. Po třech měsících, tedy době hájení, se poté můžeme domluvit na modelu financování, ve kterém budou obě strany spokojené.

Cítíš, že JSI TO TY, koho hledám
a TVÉ SRDCE volá po této příležitosti?

Skvělé. :) To mám velkou radost. Pojďme se seznámit, připravila jsem si pro Tebe 3 výzvy... PS: Na Pečovatelku o projekty se prosím hlas v případě, že skutečně oplýváš alespoň 80% kvalit, které požaduji. Ušetříme si tak vzájemně čas. Děkuji Ti. :)

 • 1
  Svoje CV přebal do šťavnatého eBooku
  Ráda si přečtu Tvůj životopis, ale nechci jen jednu, dvě stránky s fotkou, to mě neba. :) Ukaž mi, jak jsi kreativní, jaké jsou tvé standardy, když jde o tvoření a design a udělej ze svého životopisu mini eBook, ulož ho ve formátu PDF a pošli mi jej společně s dalšími věcmi z kroku 2 a 3.
 • 2
  Natoč video, proč jsi právě Ty ta nej
  Natoč mi videjko v délce max. 90 s a řekni mi dvě věci: PROČ se chceš stát mojí parťačkou? A proč jsi právě Ty ta pravá? :) Video nahraj na YouTube a pošli mi odkaz společně s dalšími věcmi z kroku 1 a 3.
 • 3
  Pošli ručně vyplněný dotazník
  Vytiskni si dotazník, který najdeš níže, RUČNĚ ho vyplň a následně naskenuj nebo nafoť jednotlivé stránky a pošli mi je společně s věcmi z kroku 1 a 2.

Shrňme si to, co mi tedy pošleš?

Svůj životopis ve formě eBooku v pdf formátu, odkaz na max. 90 vteřinové video a ručně vyplněný dotazník. Vše zašli v jednom emailu s předmětem CHCI BÝT PARŤAČKA na email marketa@solisortus.cz, a to nejpozději do půlnoci 31. srpna 2018.

Já si vše poctivě projdu a už se na to moc těším. Pokud budu cítit, že jsi to právě TY, spojím se s Tebou a osobně se sejdeme, abychom si řekly víc. :)

Těším se na Tebe! :)

Moc se na Tebe, jako členku svého týmu a mé podnikatelské rodiny, TĚĚĚĚŠÍÍÍÍM. Už vidím ty nádherné tvořivé chvíle, plné kreativních a nespoutaných nápadů, které budeme postupně realizovat, společných zážitků a vzájemně získaných zkušeností, které nás posunou zase o kus dál. Budeš má kolegyně, parťačka, kamarádka, bytost, která se stane součástí mého života.

Je to vzrušující a jsem z toho trošku nervózní, ale jsem připravená pustit Tě k sobě a také do mého týmu. Sice je to pro mě nové a neznámé, ale s důvěrou dělám první krok a otevírám Ti bránu. Vstoupíš? :)