SPECIÁLNĚ PRO VÁS

Relax balíček pro jazykové rituály

SPECIÁLNĚ
PRO VÁS 

Relax balíček pro jazykové rituály

ZDÁ SE VÁM, ŽE JAZYKY JSOU DŘINA?

Jste rozhodnutí poznat nějaký jazyk, ale nevíte, jak na to?

Toužíte po ujasnění a realizaci svých jazykových snů a priorit?

Myslíte si, že se jazyky naučíte nudným biflováním slovíček?

Zajímalo by vás, když bych vám řekla, že se to dá dělat úplně jinak?

Cítíte, že Vás v jazyku něco brzdí a nedovoluje posunout se dál?

Nedaří se Vám v jazyce posunout do Vašeho vysněného bodu?

Je to mnohem jednodušší, než se zdá...

POZNÁVAT JAZYKY LZE I JINAK,
A TO POMOCÍ JAZYKOVÝCH RITUÁLŮ

Znáte jen to nudné biflování se gramatiky nad tlustou učebnicí? 

Zdá se vám, že jazyky se dají naučit pouze tak, že si s tlustou učebnicí sednete za stůl, vypisujete si z ní poznámky ke gramatice, memorujete si samostatně napsaná slovíčka pod sebou ve sloupečku a doplňujete si nudná cvičení, kterým pro kontrolu nemáte ani klíč?

A znáte také ten pocit, že za týden už z toho nevíte ale vůbec, vůbec nic? A když na vás někdo promluví, ztuhnete jak rampouch a nevydolujete ze sebe ani hlásku? Často také máte strach, že uděláte chybu nebo něco špatně vyslovíte? Je to tak? POJĎME TOHLE ZMĚNIT!

Zajímalo by vás, když bych vám řekla, že se to dá dělat úplně jinak, a to navíc s příjemným relaxem a pohodově stráveným časem pro sebe?

Pokud se chceme posunout dál, vždy je třeba přijmout svůj aktuální stav. Bez toho není růstu. Pojďte se tedy podívat na své zacyklené myšlenky a už si sami před sebou přiznejte, že to, jak jste poznávali jazyky doteď, není efektivní cestou
k opravdovým výsledkům. 
Anebo že...:

Způsob, jakým cizí jazyky poznáváte, Vás prostě nebaví, a to je možná také důvod, proč se mu nevěnujete a neustále ho odsouváte až na potom.
Nebo Vám nezbývá dostatek času ani pro sebe, natož na Váš vytoužený jazyk, ačkoliv byste si to ze srdce tak moc přáli.
Ve skrytu duše Vás už tak štve, že jedete spoustu let stále ve stejných kolejích a vámi vybraným jazykem pořád neumíte komunikovat.
Pochybujete o sobě, nadáváte si a neustále srovnáváte své jazykové výkony s ostatními, ale chybí Vám energie sebekritiku překonat?
Potřebujete dlouhodobě v přístupu k poznání jazyka změnu, ale vůbec nevíte jak začít, jak celé své studium uchopit a jak opravdu vydržet?
A v neposlední řadě už máte plné zuby odkládání sama sebe, protože cítíte, jak moc jste unavená a chybí Vám chvilka klidu a pohody?

A možná si odpovíte „JO, TO JE FAKT"
i v následujících bodech...

Nejspíš už jste četli spoustu pouček o svém přístupu, přelomových metodách, zázračných kurzech, díky nimž se jen za pár hodin času posunete o úroveň výš apod. Jenže na rovinu… Fungovalo vám to? Jaká byla realita a co to přineslo vám i vašemu jazyku?
Máte odvahu si přiznat, že jste se zatím nepohli z místa, často o sobě pochybujete, řešíte to, zda na jazyky máte nebo nemáte talent, a když se vám zdá, že někdo ovládá ten jazyk, co chcete vy, mnohem lépe než vy, cítíte se na nic a úplně blbě?
Kolikrát jste snili o tom, že se to třeba jednou změní a vy se přece jen v tomto jazyce s přehledem domluvíte a vykomunikujete si všechno, co budete potřebovat? A navíc se přitom budete cítit dobře, uvolněně, pohodově a sebevědomě?

Je to frustrující. Možná máte pocit, že je to vaše vina a připadáte si, že na to nemáte hlavu a cítíte se z toho špatně. Vnímáte to jako horu, na kterou se nedá vylézt. 

POZNÁVÁTE SE V TOM, ŽE ANO?

I já jsem v tom roky hledala řešení jak pro sebe, tak pro své klienty, aby pro ně čas strávený s jazykem nebyl pruda a nuda spojená s nechutí a povinností, ale spíše něco, na co se budou těšit a co jim bude dělat radost a dobíjet baterky. A povedlo se mi to. :-)

Jazyky se můžete učit jinak a navíc s příjemným relaxem a pohodově stráveným časem pro sebe. Pomůže vám s tím...

Můj kreativní JAZYKOVÝ DIÁŘ

Co na mysli, to na papíře v jazykovém diáři :-)
Poskytne Vám prostor pro nová slovíčka, zaznamenání svých jazykových pokroků a úspěchů. Ukáže Vám směr, jak s jazykem pracovat a na co se zaměřit, abyste měli skvělé výsledky za málo času. Nabídne Vám systém k vytvoření vlastních jazykových cílů.

SVÍČKA Kouzelná relax chvilka

Ručně vyráběné svíčky pro pohodu při studiu jazyků.
K vytvoření těch správných podmínek při studiu a poznávání nového mi často pomáhá hřejivý bylinkový čaj, měkká deka, vhodně zvolené studijní materiály, co mě baví, a právě naše voňavá zdravá ručně vyráběná svíčka s přírodními esenciálními oleji.

MEDITACE Otevření se jazyku

Brzdí vás něco v poznání jazyka a nedovoluje posunout se dál?
To, zda-li máme v jazyce úspěch, záleží nejen na našem konání, úsilí, pilnosti a vytrvalosti, ale také nás silně ovlivňuje nastavení naší mysli v souvislosti s podvědomými programy, jež se automaticky spouští a velice podstatně ovlivňují naše výsledky.

JAZYKOVÝ DIÁŘ

Poskytne Vám prostor pro nová slovíčka, věty, zaznamenání svých jazykových pokroků a úspěchů. Ukáže Vám směr, jak s jazykem pracovat a na co se zaměřit, abyste měli skvělé výsledky za málo času.
Díky ručně kresleným obrázkům, které si můžete vymalovat, Vás přenese za krásami dalekých míst. Navodí Vám pocit uvolnění a relaxace. Společně s diářem můžete při vymalovávání také meditovat.
Dále v něm najdete myšlenkové mapy, spoustu prostoru pro každou myšlenku a nápad, který k Vám připluje. Dává Vám také zpětnou vazbu, abyste měli možnost vidět své poznání jazyka a život z nadhledu.

SVÍČKA „KOUZELNÁ RELAX CHVILKA"

Vytvořila jsem pro Vás jedinečnou kolekci ručně vyráběných, s láskou opečovaných svíček Kouzelná relax chvilka. S uklidňující, ale zároveň soustředění zvyšující a podmanivě působivou vůní.
Je dokonalým nástrojem pro vytvoření si klidu, pohodičky a skvělé atmosféry, jež Vás doslova obejme a podpoří při poznávání Vámi vybraného jazyka.
Hezky na něj naladí a s ním propojí. Díky ní dáte svému podvědomí signál, že právě teď je ten správný čas se vybranému jazyku věnovat a opravdu mu tu chvilku své pozornosti darovat.

MEDITACE „OTEVŘENÍ SE JAZYKU"

Zajistí Vám kontakt s jazykem, setkání se s ním tváří v tvář, vzájemné propojení a naladění se na něj, což Vás při samotném poznávání jazyka podpoří k lepším výsledkům. Toto vnímám jako klíčové a mělo by být vždy na začátku ještě předtím, než začnete jazyk poznávat a aktivně se ho učit.
Tato meditace Vám tedy zprostředkuje hluboký prožitek ze setkání s Vámi vyvoleným jazykem, následné otevření se mu a propojení, které má za cíl uvolnění veškerých břemen, těžkostí a omezujících přesvědčení.
Meditace tedy uvolní všechny možné chrániče, které Vám nedovolují posunout se v poznání jazyka vpřed, a nastavit tak Vaše podvědomí a mysl na úspěch v poznání a aplikaci jazyka.

OBJEDNÁVKA RELAX BALÍČKU

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • Dvě mp3 meditace Otevření se jazyku v celkové délce 51 minut
  • 1x tištěný Jazykový diář
  • 1x Svíčka Kouzelná relax chvilka (ve variantě 120 ml, nebo 180 ml)
  • Mini eBook: 7 snadných kroků k vytvoření myšlenkové mapy pro jazyk

Relax balíček s MENŠÍ svíčkou

Celková cena před slevou 1 686 Kč
Celková cena po 20% slevě (- 440 Kč)
1 246 Kč

Relax balíček s VĚTŠÍ svíčkou

Celková cena před slevou 1 746 Kč
Celková cena po 20 % slevě (- 452 Kč)
1 294 Kč