Také jste si někdy řekli, že na jazyky nemáte talent, hlavu, nebo že jste na ně staří?

Zajímá vás, jaké mýty a mylná přesvědčení možná nosíte ve své hlavě a chcete se dozvědět, jak s nimi zatočit, aby vás už neomezovaly?

Chcete vědět, jak to funguje ve vašem mozku?
Řekněte Goodbye! studijním stereotypům. 

Zajímá vás, jaké jsou nejčastější mýty, dogmata, chybná přesvědčení, stereotypy a neprospívající nastavení naší hlavy, které nám brání v rozletu a posunu? Jak se na ně začít dívat jinak a tyto programy přenastavit?

Právě o tom si spolu budeme povídat na webináři, na který vás srdečně zvu! Je ZDARMA.

JAK LETOS ZREALIZOVAT SVOJE PŘÁNÍ
A NAUČIT SE VYSNĚNÝ JAZYK

A TO S LEHKOSTÍ A V POHODĚ

Zkrátka jak to funguje ve vašem mozku a jak s takovými mýty zatočit, aby vás už neomezovaly.

KDY, V KOLIK A JAK?

Ze záznamu do neděle 12.12. 2021 | online

Webinář trvá 105 minut a bude vám odeslán ke shlédnutí ihned po registraci.

MOŽNÁ TO TAK MÁTE I VY...

Neposouváte se?

Máte odvahu si přiznat, že jste se zatím ve svém vytouženém jazyce moc nepohli z místa a někdy se přistihnete, že řešíte to, zda na něj máte nebo nemáte talent?

Pochybujete o sobě?

Často o sobě pochybujete, nadáváte si za to, že vám to nejde, a neustále srovnáváte své jazykové výkony s ostatními? Je vám z toho vážně na nic a cítíte se ztracení?

Něco vás brzdí?

Jste odhodláni se do jazyka pustit, anebo se mu už věnujete, ale pořád někde uvnitř sebe cítíte, že vás něco brzdí a ovlivňuje a rádi byste objevili co to je?

Nevíte jak na to?

Zajímá vás, jak nepřetržitý myšlenkový kolovrátek v hlavě zastavit a jak ho přenastavit tak, aby vám byl ku prospěchu, než aby vás omezoval?

Věříte tomu?

Věříte, že na jazyk potřebujete mít nějaké speciální nadání, či hlavu génia, abyste se ho nejen naučili, ale hlavně ho v hlavě udrželi a uměli používat?

Víte, co (ne)děláte?

Zajímá vás, jaké chyby, mýty, studijní stereotypy a přežitky v přístupu k jazykům stále aplikujete, aniž by pro vás měli skutečně nějaký užitek a přínos?

A co víc...

 • Měli jste ve škole jazyk několikrát týdně?
 • Chodili jste k tomu ještě na různé jazykové kurzy?
 • Máte doma knihovnu plnou jazykových učebnic?

Ale nikdo vám za tu dobu studií neřekl, jak to funguje, abyste měli co nejlepší výsledky k poměru investovaného času, energie a peněz? Děláte stále dokola to samé? Máte  pocit, že to bylo úplně k ničemu a teď, po tolika letech učení se, vynaloženém úsilí a energii a kopě investovaných peněz pořád nemáte relevantní výsledky? Jste frustrovaní, ztratili jste chuť i odhodlání?

JAK Z TOHO ALE VEN?

Společně se na to všechno podíváme. Přijďte na WEBINÁŘ, díky němuž vše krásně pochopíte a dostanete odpovědi.

Zjistíte klíčové souvislosti mezi nastavením Vašeho přemýšlení
nad jazyky a tím, co (ne)děláte a svými aktuálními výsledky.

CO KONKRÉTNĚ SI Z WEBINÁŘE ODNESETE?

POCHOPENÍ A UVĚDOMĚNÍ

Dozvíte se, jaké v jazycích panují přežitky, mýty, studijní stereotypy, mylná přesvědčení a dogmata a které z nich jsou možná ty vaše
Jak a proč si je vůbec vytváříte, co se přitom děje uvnitř vašeho mozku, jak silně vás ovlivňují a co se s nimi dá dělat
Co stále dokola ve studiu lidé opakují, ale pořád dokola to vede ke stejně mizerným výsledkům

ZMĚNA UVAŽOVÁNÍ A MINDSETU

Objevíte neprospívající nastavení své hlavy a přežité studijní stereotypy, které vám osobně brání v rozletu a posunu
Řekeme si, jak se na ně začít dívat jinak a jak je možné tyto zastaralé programy přenastavit ke svému prospěchu a úspěchu v jazycích
Cílem webináře je vám otevřít oči, upozornit na časté příčiny neúspěchu v jazycích a točení se v bludném kruhu a dát vám na to nový pohled

Pro koho je webinář to pravé ořechové?

 •  Pro ty, kteří vnímají, že poznávání jazyka není jenom o tom sednout si s tlustou učebnicí za stůl a učit se jeho gramatiku
 • Pro ženy a muže, kteří si jsou jistí, že vše začíná v jejich hlavě, ale nevědí, jaké zastaralé modely v přístupu k jazykům v ní nosí
 • Chtějí je objevit a přepsat, protože ví, že pokud budou stále dělat to samé, povede je to jenom a jenom k těm samým výsledkům
 • A co víc, možná ani netuší, co právě opakovaně dělají, že ty výsledky jsou takové, jaké jsou a na o tom právě bude řeč
 • No a také pro ty, kteří se chtějí o sobě a jazycích dozvědět něco nového

V průběhu webináře budu mluvit
i o Jazykovém relax balíčku, který jsem vytvořila speciálně za účelem, aby vám pomohl s(e)...

 • narovnáním vašeho vztahu s jazykem a správným nastavením mysli na úspěch v něm
 • vytvořením si dobrého systému pro jazyk, který sedne vašemu životnímu stylu a tempu
 • zpříjemněním atmosféry při studiu, zvýšením produktivity a podpory zapamatovávání si informací

Chci se s vámi podělit o to, jak díky němu můžete změnit své každodenní návyky a trávit tak s jazykem víc času.

KDO WEBINÁŘ POVEDE?

Markéta Králová, online lektorka jazyků a hry na klavír, certifikovaná neuro-lingvistka a mentor s více jak 11 letou praxí.

Zakladatelka vzdělávacího centra SOLIS ORTUS.

Věřím tomu, že opravdu každý z nás se dokáže naučit jakýkoli jazyk, pokud ví, jak přesně na to a má v rukou ty správné nástroje. Prostřednictvím své tvorby se o tyto informace dělím.

Dávám návod, jak se naučit jakýkoli jazyk jednoduše, v relaxu a pohodě s optimalizací svého času a energie, abyste za co nejmenší námahu měli co největší výsledky a navíc s radostí a jistotou, že se všude a s každým domluvíte.

Mojí úlohou je být průvodkyní na cestě poznávání jazyků a sdílet s vámi přístupy, jak se jazyky učí polygloti. Sama jsem bilingvní mluvčí a polyglot využívající v každodenním životě pět světových jazyků. Aktuálně žiji na jihu Francie.

Pomáhám ženám i mužům cítit se v jazycích sebejistě a jemně vedu ke zpracování skutečných příčin různých potíží pramenících z nastavení mysli.

Jazyky propojuji s neuro-psychologií, kognitivními vědami, NLP, hudbou a cestováním. Provázím ženy a muže intenzívními jazyko-konverzačními kurzy a pomáhám měnit zajeté stereotypy v přístupu poznávání jazyků.

Online mini kurz - Solis ortus, Markéta Králová

Přijďte se na můj webinář inspirovat a zjistit, jaké mýty v jazycích panují. Pochopíte, jak to funguje v mozku a také jak s těmito neprospívajícími mýty zatočit, aby vás už neomezovaly.

Záznam je k dispozici pouze všem registrovaným do nedělní půlnoci 16.1.2022.
Těším se na vás.