Ahoj. :-) Dovol mi Ti tykat. Moc Tě tu vítám.
Děkuji Ti, že jsi udělal/a krok vpřed a jsi tu.

Podívejte se na video, přečti si eBook nebo si nasaď sluchátka a zaposlouchej se do mp3 nahrávky. Můžeš také vše zkombinovat dohromady a nechat k sobě přicházet inspiraci spojenou s jiným pohledem na jazyky prostřednictvím svých smyslů.

Budeš tak mít jistotu, že se Tvá mysl zapojí na plné obrátky. Užij si inspiraci a budu moc ráda, když mi napíšeš, která z myšlenek, Ti v každodenním životě spojeným s jazyky, pomohla nejvíc.

Podívej se na video

Pohodlně se posaď, uvař si čaj, nebo voňavou kávičku, zapal si svíčku, vykouzli úžasnou atmosféru a nenech se ničím a nikým rušit. Vypni sociální sítě, zavři dveře a dopřej si čas jen na sebe. Jsem si jistá, že ve videu najdeš nové myšlenky a úhel pohledu, který Tě třeba ještě nikdy nenapadl.

Přečti si eBook

Pokud rád/a čteš, tahle forma bude pro Tebe ta pravá. Celé video a myšlenky z něj jsem pro Tebe sepsala a připravila i s dalšími inspirativními odkazy do eBooku. Stáhni si ho a můžeš se k němu kdykoli vracet.

Zaposlouchej se do mp3 nahrávky

Jestli radši posloucháš a chceš si třeba užít inspiraci v autě, při vaření a uklízení nebo při cestě MHD, myslela jsem i na Tebe! Stačí si vzít telefon, sluchátka, kliknout  a zaposlouchat se. Užij si To!

TO ALE NENÍ VŠECHNO!

Mám pro Tebe ještě něco navíc.