JAZYKOVÝ BALÍČEK

Diář, ručně tvořená svíčka a mp3 meditace
Relax balíček pro jazykové rituály

JAZYKOVÝ BALÍČEK 

Diář, ručně tvořená svíčka
a mp3 meditace

ZDÁ SE VÁM, ŽE JAZYKY JSOU DŘINA?

Jste rozhodnutí poznat nějaký jazyk, ale nevíte, jak na to?

Toužíte po ujasnění a realizaci svých jazykových snů a priorit?

Myslíte si, že se jazyky naučíte nudným biflováním slovíček?

Zajímalo by vás, když bych vám řekla, že se to dá dělat úplně jinak?

Cítíte, že Vás v jazyku něco brzdí a nedovoluje posunout se dál?

Nedaří se Vám v jazyce posunout do Vašeho vysněného bodu?

Je to mnohem jednodušší, než se zdá...

POZNÁVAT JAZYKY LZE I JINAK,
A TO POMOCÍ JAZYKOVÝCH RITUÁLŮ

Znáte jen to nudné biflování se gramatiky nad tlustou učebnicí? 

Zdá se vám, že jazyky se dají naučit pouze tak, že si s tlustou učebnicí sednete za stůl, vypisujete si z ní poznámky ke gramatice, memorujete si samostatně napsaná slovíčka pod sebou ve sloupečku a doplňujete si nudná cvičení, kterým pro kontrolu nemáte ani klíč?

A znáte také ten pocit, že za týden už z toho nevíte ale vůbec, vůbec nic? A když na vás někdo promluví, ztuhnete jak rampouch a nevydolujete ze sebe ani hlásku? Často také máte strach, že uděláte chybu nebo něco špatně vyslovíte? Je to tak? POJĎME TOHLE ZMĚNIT!

Zajímalo by vás, když bych vám řekla, že se to dá dělat úplně jinak, a to navíc s příjemným relaxem a pohodově stráveným časem pro sebe?

Pokud se chceme posunout dál, vždy je třeba přijmout svůj aktuální stav. Bez toho není růstu. Pojďte se tedy podívat na své zacyklené myšlenky a už si sami před sebou přiznejte, že to, jak jste poznávali jazyky doteď, není efektivní cestou
k opravdovým výsledkům. 
Anebo že...:

Způsob, jakým cizí jazyky poznáváte, Vás prostě nebaví, a to je možná také důvod, proč se mu nevěnujete a neustále ho odsouváte až na potom.
Nebo Vám nezbývá dostatek času ani pro sebe, natož na Váš vytoužený jazyk, ačkoliv byste si to ze srdce tak moc přáli.
Ve skrytu duše Vás už tak štve, že jedete spoustu let stále ve stejných kolejích a vámi vybraným jazykem pořád neumíte komunikovat.
Pochybujete o sobě, nadáváte si a neustále srovnáváte své jazykové výkony s ostatními, ale chybí Vám energie sebekritiku překonat?
Potřebujete dlouhodobě v přístupu k poznání jazyka změnu, ale vůbec nevíte jak začít, jak celé své studium uchopit a jak opravdu vydržet?
A v neposlední řadě už máte plné zuby odkládání sama sebe, protože cítíte, jak moc jste unavená a chybí Vám chvilka klidu a pohody?

A možná si odpovíte „JO, TO JE FAKT"
i v následujících bodech...

Nejspíš už jste četli spoustu pouček o svém přístupu, přelomových metodách, zázračných kurzech, díky nimž se jen za pár hodin času posunete o úroveň výš apod. Jenže na rovinu… Fungovalo vám to? Jaká byla realita a co to přineslo vám i vašemu jazyku?
Máte odvahu si přiznat, že jste se zatím nepohli z místa, často o sobě pochybujete, řešíte to, zda na jazyky máte nebo nemáte talent, a když se vám zdá, že někdo ovládá ten jazyk, co chcete vy, mnohem lépe než vy, cítíte se na nic a úplně blbě?
Kolikrát jste snili o tom, že se to třeba jednou změní a vy se přece jen v tomto jazyce s přehledem domluvíte a vykomunikujete si všechno, co budete potřebovat? A navíc se přitom budete cítit dobře, uvolněně, pohodově a sebevědomě?

Je to frustrující. Možná máte pocit, že je to vaše vina a připadáte si, že na to nemáte hlavu a cítíte se z toho špatně. Vnímáte to jako horu, na kterou se nedá vylézt. 

POZNÁVÁTE SE V TOM, ŽE ANO?

I já jsem v tom roky hledala řešení jak pro sebe, tak pro své klienty, aby pro ně čas strávený s jazykem nebyl pruda a nuda spojená s nechutí a povinností, ale spíše něco, na co se budou těšit a co jim bude dělat radost a dobíjet baterky. A povedlo se mi to. :-)

Jazyky se můžete učit jinak a navíc s příjemným relaxem a pohodově stráveným časem pro sebe. Pomůže vám s tím...

Můj kreativní JAZYKOVÝ DIÁŘ

Co na mysli, to na papíře v mém kreativním jazykovém diáři :-)
Poskytne Vám prostor pro nová slovíčka, zaznamenání svých jazykových pokroků a úspěchů. Ukáže Vám směr, jak s jazykem pracovat a na co se zaměřit, abyste měli skvělé výsledky za málo času. Nabídne Vám systém k vytvoření vlastních jazykových cílů.

SVÍČKA Kouzelná relax chvilka

Ručně vyráběné svíčky pro pohodu při studiu jazyků.
K vytvoření těch správných podmínek při studiu a poznávání nového mi často pomáhá hřejivý bylinkový čaj, měkká deka, vhodně zvolené studijní materiály, co mě baví, a právě naše voňavá zdravá ručně vyráběná svíčka s přírodními esenciálními oleji.

MEDITACE Otevření se jazyku

Brzdí vás něco v poznání jazyka a nedovoluje posunout se dál?
To, zda-li máme v jazyce úspěch, záleží nejen na našem konání, úsilí, pilnosti a vytrvalosti, ale také nás silně ovlivňuje nastavení naší mysli v souvislosti s podvědomými programy, jež se automaticky spouští a velice podstatně ovlivňují naše výsledky.

JAZYKOVÝ DIÁŘ

Poskytne Vám prostor pro nová slovíčka, věty, zaznamenání svých jazykových pokroků a úspěchů. Ukáže Vám směr, jak s jazykem pracovat a na co se zaměřit, abyste měli skvělé výsledky za málo času.
Díky ručně kresleným obrázkům, které si můžete vymalovat, Vás přenese za krásami dalekých míst. Navodí Vám pocit uvolnění a relaxace. Společně s diářem můžete při vymalovávání také meditovat.
Dále v něm najdete myšlenkové mapy, spoustu prostoru pro každou myšlenku a nápad, který k Vám připluje. Dává Vám také zpětnou vazbu, abyste měli možnost vidět své poznání jazyka a život z nadhledu.

SVÍČKA „KOUZELNÁ RELAX CHVILKA"

Vytvořila jsem pro Vás jedinečnou kolekci ručně vyráběných, s láskou opečovaných svíček Kouzelná relax chvilka. S uklidňující, ale zároveň soustředění zvyšující a podmanivě působivou vůní.
Je dokonalým nástrojem pro vytvoření si klidu, pohodičky a skvělé atmosféry, jež Vás doslova obejme a podpoří při poznávání Vámi vybraného jazyka.
Hezky na něj naladí a s ním propojí. Díky ní dáte svému podvědomí signál, že právě teď je ten správný čas se vybranému jazyku věnovat a opravdu mu tu chvilku své pozornosti darovat.

MEDITACE „OTEVŘENÍ SE JAZYKU"

Zajistí Vám kontakt s jazykem, setkání se s ním tváří v tvář, vzájemné propojení a naladění se na něj, což Vás při samotném poznávání jazyka podpoří k lepším výsledkům. Toto vnímám jako klíčové a mělo by být vždy na začátku ještě předtím, než začnete jazyk poznávat a aktivně se ho učit.
Tato meditace Vám tedy zprostředkuje hluboký prožitek ze setkání s Vámi vyvoleným jazykem, následné otevření se mu a propojení, které má za cíl uvolnění veškerých břemen, těžkostí a omezujících přesvědčení.
Meditace tedy uvolní všechny možné chrániče, které Vám nedovolují posunout se v poznání jazyka vpřed, a nastavit tak Vaše podvědomí a mysl na úspěch v poznání a aplikaci jazyka.

DEJTE SVÉMU JAZYKU SYSTÉM A PRAVIDELNOST

Jazykový DIÁŘ poskytuje zázemí a prostor pro nová slovíčka, věty, zaznamenání svých jazykových pokroků a úspěchů. Nabídne vám systém k vytvoření vlastních jazykových cílů, pohraje si s vaší fantazií a rozproudí kreativitu.

Markéta Králová diařem s článek

Jazykový DIÁŘ

Způsobů, jak poznat jazyk, je mnoho. Je fajn si ale vybrat jeden, který Vám bude vyhovovat a bavit zároveň. Diář máte po ruce každý den.

Zapsat si tři slovíčka a promítnout si je rovnou do vět je minimální časová investice, kterou můžete do poznání svého jazyka vložit. Poznáním nových slovíček ve větách bohatnete. Takto zbohatnete o 1.065 slovíček a vět za rok, a to už je pořádná slovní zásoba. :)

Navíc jsem si jistá, že se z diáře budete těšit. Je vytvořený s láskou ze srdce a tak, aby Vás maximálně podpořil na cestě poznání jazyka. Jednoduše, lehce a s hravostí. :-)

S čím Vám DIÁŘ pomůže?

Organizace a management

Vašeho času a všech plánů

Základní orientace

jak se učit jazyk a co dodržovat

Strukturalizace aktivit

jasně, přehledně, systematicky

Rozproudění kreativity

a poznání nepoznaného

Slovíčka, věty a úspěchy

3 na každý den a 1 jazykový úspěch

Jazykové sny, přání a cíle

jazykový koučink v kostce

Pokroky ve svém jazyce

retrográdně a s nadhledem

Relax a odpočinek

při vymalovávání obrázků

V CELÉ SVÉ KRÁSE.
Aneb co najdete uvnitř a jak vypadá?

 • 319 pozitivní energií nabitých stránek
  spojených kroužkovou vazbou v pevných originálních deskách odolných proti polití
 • Měsíční, týdenní a denní mise
  v podobě různých úkolů a kreativních činností, které podpoří rozvoj Vašeho jazyka
 • Jazykový koučink v kostce
  místo pro zaznamenání Vašich jazykových, cestovatelských i životních snů, přání a cílů
 • 12 citátů plných motivace
  a moudrosti o poznání jazyků, cestování a životě
 • Univerzálnost využití
  jak v začátku používání diáře (je nedatovaný), tak pro jakýkoli jazyk si jen vzpomenete
 • Myšlenkové mapy
  pro měsíční záměry, rozvinutí nápadů, zachycení myšlenek, rozšíření slovní zásoby...
 • Mnoho prostoru
  pro všechno, co Vám přijde na mysl a budete mít chuť si napsat

Prostě začněte, kdy chcete.

Můžete začít psát v jakýkoli den a diář budete mít přesně na rok. Což je výhodou pro všechny, kteří nechtějí čekat na Nový rok, aby mohli začít do diáře psát. Výhoda je to také pro ty, kteří si rádi dělají věci po svém, mají rádi volnost a nespoutanost.

ZAPALTE SVŮJ PLAMEN POZNÁNÍ

Objevte jedinečnou kolekci ručně vyráběných, s láskou opečovaných svíček Kouzelná relax chvilka. S uklidňující, ale zároveň soustředění a produktivitu zvyšující podmanivě působivou vůní.

SVÍČKA „Kouzelná relax chvilka"

Je dokonalým nástrojem pro vytvoření si klidu, pohodičky a skvělé atmosféry, jež vás doslova obejme a podpoří při poznávání vámi vybraného jazyka.

Hezky na něj naladí a s ním propojí. Díky ní dáte svému podvědomí signál, že právě teď je ten správný čas se vybranému jazyku věnovat a opravdu mu tu chvilku své pozornosti darovat.

A to kdykoli, co si svíčku zapálíte. :-) 

CHCI SVOU RELAX CHVILKU SE SVÍČKOU

Je to taková kotva, díky které si připomenete, že teď je ten správný čas se do toho pustit.
Třeba při...

čtení nějaké hezké dvojjazyčné knížky či v originálu
sledování oblíbeného seriálu v jeho originálním znění
popovídání si se svým lektorem jazyka přes Skype
přelouskání si pár cvičení ve své oblíbené aplikaci
poslechnutí si nového dílu zahraničního podcastu
vytvoření si několika nových jazykových kartiček apod.

NAŠE SVÍČKY POVZBUDÍ VAŠI PRODUKTIVITU A SMYSLY!

JAK? Pomocí aromapsychologie a 100% přírodního esenciálního oleje
litsea cubeba s nádhernou citrusovou vůní.

SLOŽENÍ SVÍČEK

Nabízíme vám svíčky dvojí velikosti. Menší o objemu 120 mlvětší o objemu 180 ml. Oba druhy jsou v hnědé sklenici, tzv. lékovce, s černým plastovým víčkem.

 • 100% přírodní rostlinný vosk z kvalitních čistých sójových bobů z USA s certifikátem kvality.
 • Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Je zdravotně nezávadný, vegan a netestovaný na zvířatech.
 • Složení svíčky ani složky jejich složek neobsahují žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály.
 • Svíčky obsahují 100% přírodní esenciální olej litsea cubeba, který podporuje koncentraci.
 • Knoty jsou z bavlny s přidaným papírovým jádrem, které zajistí rovnoměrné hoření. Svíčky hoří o polovinu pomaleji než běžné parafínové svíčky stejné velikosti a při hoření se do ovzduší uvolňuje až o 99% méně sazí. Etikety tiskneme na recyklovaný papír.
 • Svíčka je zdobená Markétou vlastnoručně nasbíranými, usušenými bylinkami a květinami pocházející z okolí francouzského Peyrolles en Provence.
 • Na závoj větší svíčky je použita francouzská bavlněná krajka. Všechny skleničky mají atestaci na použití v potravinářství.

OTEVŘETE SE JAZYKU A NAVAŽTE S NÍM KONTAKT

To, zda-li máme v jazyce, nebo v čemkoli jiném úspěch, záleží nejen na našem konání, úsilí, pilnosti a vytrvalosti, ale také na nastavení naší mysli s automatickými podvědomými programy. Nastavte svou mysl na úspěch v jazycích.

MEDITACE „Otevření se jazyku"

Podvědomí ovlivňuje 97% našich výsledků. Skvělou zprávou ale je, že pomocí různých technik máme možnost tyto podvědomé programy prozkoumat a v případě, že jsou nastavené v náš neprospěch, je jednoduše přenastavit, aby nás podporovaly a pomáhaly nám.

K tomu slouží i meditace, a proto jsem pro Vás jednu takovou s láskou nahrála...

MEDITACE OTEVŘENÍ SE JAZYKU  Vám zajistí kontakt s jazykem, setkání se s ním tváří v tvář, vzájemné propojení a naladění se na něj, což Vás při samotném poznávání jazyka podpoří k lepším výsledkům.

Toto vnímám jako klíčové a mělo by být vždy na začátku ještě předtím, než začnete jazyk poznávat a aktivně se ho učit. Zaručeně.

CHCI SVOU RELAX CHVILKU S MEDITACÍ

Co vám MEDITACE (relax mp3 nahrávka) přinese?

Prozkoumání své vnitřní krajiny

a objevení vztahu k jazyku realizujícího se navenek

Setkání se s jazykem tváří v tvář

a sdělení si všeho, co Vás v jeho poznávání tíží

Odevzdání omezujících přesvědčení

a břemen bránících posunu vpřed

Nastavení svého podvědomí

a mysli na úspěch v poznávání a aplikaci jazyka

Posun ve vnitřním i reálném světě

Pohled na jazyk z jiného úhlu

Hlubokou relaxaci a odpočinek

Aktivaci mozku před učením

A ještě...

 • Nabije novou energií a chutí pustit se do poznávání jazyka HNED.
 • Rozvibruje Vaše tělo i mysl vibracemi radosti a vnitřního naplnění.
 • Pomůže Vám zahojit situaci nebo vztah, který Vás trápí.
 • Rozjasní Váš den, rozproudí energii a nastartuje na učení.

O AUTORCE...

Markéta Králová je on-line lektorka jazyků a hry na klavír, certifikovaná neuro-lingvistka a mentor s více jak jedenácti letou praxí. 

Věří tomu, že jakýkoli jazyk se dokáže naučit opravdu každý z nás, pokud ví, jak přesně na to, a má v rukou ty správné nástroje. Prostřednictvím své tvorby se o tyto infomace dělí. 

Dává návody, jak se naučit jakýkoli jazyk jednoduše, v relaxu a pohodě s optimalizací svého času a energie, abyste za co nejmenší námahu měli co největší výsledky a navíc s radostí a jistotou, že se všude a s každým domluvíte. :-)

Její úlohou je být průvodkyní na cestě poznávání jazyků a sdílet s Vámi přístupy, jak se jazyky učí polygloti. Jazyky propojuje s neuro-psychologií, kognitivními vědami, NLP, hudbou a cestováním.

Provází ženy a muže intenzívními jazyko-konverzačními kurzy a pomáhá měnit zajeté stereotypy v přístupu k poznávání jazyků.

ON-LINE PŘEDNÁŠKU V HODNOTĚ 590 Kč ZDARMA!

Přichystala jsem pro vás také skvělý bonus. Při zakoupení jakékoli varianty balíčku získáte on-line přednášku na téma Jazykové rituály jako cesta
k emocionální pohodě a vyrovnanosti 
jako dárek.

KOLIK JAZYKOVÝ RELAX BALÍČEK STOJÍ?

Jazykový DIÁŘ, ručně tvořená SVÍČKA, dvě mp3 MEDITACE, BONUSová přednáška a DOPRAVA po ČR zdarma.

BALÍČEK S MENŠÍ SVÍČKOU
2.188 Kč
1.429 Kč
• Kreativní Jazykový DIÁŘ, tištěný A5 formát

• Ručně tvořená aromaterapeutická svíčka 120 ml, vůně litsea cubeba

• Dvě meditace Otevření se jazyku v celkové délce 51 minut, formát mp3

• Krásné voňavé balení, jež pohladí duši a zahřeje srdce

• AKCE DOPRAVA PO ČR ZDARMA

+ BONUS ZDARMA: on-line přednáška na téma „Jazykové rituály jako cesta k emocionální pohodě a vyrovnanosti."

Jak JSOU SPOKOJENÍ ti, co už se do toho pustili?

Díky, Markétko. Do tvého, tedy vlastně „Mého jazykového diáře” jsem se zamilovala od prvních stránech. Sama se více než dvacet let zabývám aktivně výukou cizích jazyků a hledám neustále motivaci jak pro své žáky a studenty, tak především také sama pro sebe. Stanovení si jasných cílů a návodné plnění drobných jazykových úkolů se pro vás díky přehledné grafické struktuře a pracovním listům diáře stane „hravou výzvou". Tento diář ve vás doslova vyvolá chuť se do učení vámi vybraného jazyka doslova „vrhnout”!
Mgr. Gabriela Necarová
Mgr. Gabriela NacárováLektorka německého jazyka a vášnivá propagátorka výuky cizích jazyků
Se cvičením je to stejné jako s učením jazyků. Je super mít parťáka, systém, záměr, cíl, ale i možnost vidět svoje pokroky nebo výzvy. Jazykový diář takovým parťákem je. Můžete mu svěřit svoje obavy a strachy, ale i tajné sny. Máte ho vždycky u sebe, když si chcete něco zapsat nebo když se potřebujete jen vymalovat a zasnít. Nakopne Vás k dalším krokům, když uvidíte černé na bílém, kolik nových slovíček už jste se naučili používat. Prozradí Vám i pár vychytaných fíglů, jak jazyk trénovat a bude Vás i bavit. Každá cesta začíná rozhodnutím a prvním krokem. Takže pokud máte chuť vydat se na cestu, máte možnost udělat první krok, protože diář nezačíná novým rokem, ale momentem, kdy se rozhodnete vydat na cestu.
Ing Martina Jíchová
Ing. Martina JíchováInstruktorka zdravotní tělesné výchovy a SM systému pro zdravá záda
Ahoj Markétko, ještě jednou ti převelice děkuji za diář a posílám slíbenou referenci - vzhledem k tomu, že jsem ho dostala v průběhu tohoto roku oceňuji jeho nedatovanost, takže jsem s ním mohla začít hned a nemusela čekat na další rok a vlastně ani měsíc, což má netrpělivá povaha ocenila velmi :) Navíc je to díky tomu skvělý celoroční dárek :) S potěšením jsem zjistila, že tři nová slovíčka denně pro mě nejsou problém - naopak mě často jejich hledání dovedlo k dalším a dalším, která jsem si pak vypisovala do volných stránek pro inspiraci, takže jsem moc ráda, že je v diáři tolik volného prostoru na zápisky a poznámky. Nebudu lhát, že je pro mě důležité, jak diář vypadá a ten "Můj jazykový" končí často nahoře na kupičce na stole, protože se mi prostě líbí a ráda na něj koukám a díky tomu se mi málokdy stane, že bych ho zapomněla doma. Moc mě baví odměna na konci každého měsíce, kde se můžu kreativně "vyblbnout" třeba při vybarvování cestovatelských obrázků, čímž se krásně uzavírají moje dva zcela nejdůležitější požadavky na diář - 1) dost prostoru pro zápisky 2) dost prostoru pro kreativitu, ale zároveň se přidává za 3), pod kterým se schovává dost prostoru pro sebezlepšování se ♥. Díky moc za tenhle nápad a jeho realizaci a přeju hodně dalších úspěchů ;)
Ing. Nikol Obrová
Ing. Nikol ObrováFotografka tělem i duší
Milá Markéto, diář je krásnější než se mi zdálo na prodejní stránce. Opravdu. A moje největší překvapení? Je na něm vidět, že ti nejde jen o to, aby člověk vyplnil kadžý den pár řádků v angličtině nebo se naučil několik slovíček. Jde ti ze srdce o to, aby každý, kdo si diář koupí, věděl přesně, PROČ se jazyk učí a díky tomuto PROČ u učení vydržel! Úvod, kde člověka vedeš dojít si k tomuto svému PROČ byl pro mě překvapivý a myslím, že na celém diáři úplně stěžejní. Je mi ctí, že ti mohu napsat recenzi a moc doporučuju tento diář každému, kdo se chce do jazyků pustit ať už jako dospělý nebo dítko v rámci domácího vzdělávání nebo kdokoliv jiný. :) Najdete si to své PROČ a díky němu po malých krůčcích dojdete k cíli!
Stanislava Kratochvílová
Stanislava KratochvílováPropagátorka domácího a komunitního vzdělávání
JAZYKOVÝ DIÁŘ Markéty mě naprosto okouzlil! A to jak svou praktičností a podporou motivačními citáty, tak nádherným designem s krásnými barvičkami. Jako nadšenec do angličtiny dávám tomuto „jazykovému miláčkovi" 5 stars. Jsem moc ráda, že už tu takováto podpora, na cestě za ovládnutím jazyků, díky Markétě je!
Adéla Kubešová
Adéla KubešováMilovnice Anglie
Jako lektorka angličtiny a španělštiny musím tento úžasný diář pochválit. Konečně si můžu pečlivě sledovat jazykový pokrok a zároveň plánovat své roční cíle. Skvělé na tom také je, že si u toho můžu zapisovat své myšlenky, odpočívat u malování nebo rozvíjet si svou kreativitu myšlenkovými mapami. Líbí se mi, že je diář nedatovaný a nemusím se učit jazyk od 1. ledna, ale můžu začít kdykoliv. Nemluvě o grafice, která je krásná a přehledná. V diáři jsou i rady, jak se co nejefektivněji naučit cizí jazyk. Neváhejte a pořiďte si tento účinný diář, který vám pomůže se vydat na cestu za svým vysněným jazykem.
Mgr Kristína Uhlířová
Mgr. Kristina UhlířováLektorka angličtiny a španělštiny
Ke samostudiu jsem se toto pololetí dlouho nemohl dokopat, ale poté, co jsem si pořídil Váš jazykový diář, se na němčinu dívám každý den aspoň 10 minut, a to už měsíc. Zrovna jsem dokončil předposlední lekci v knize Sprechen Sie Deutsch 2 i s testem. Baví mě to. :-) Děkuji.
David VašekSpokojený majitel Jazykového diáře
Ach ta naše četná omezující přesvědčení, která si s sebou životem vláčíme jako břímě... Jsem opravdu vděčná, že jsem mohla vyzkoušet Markétinu meditaci a opět si je zvědomit, zavřít do krabičky a oslabit tak jejich sílu. Pokud s omezujícími přesvědčeními zápolíte i vy, určitě meditaci vyzkoušejte.
Mgr. Lenka Bílková
Mgr. Lenka BílkováCertifikovaná koučka - www.lenkabilkova.cz
Ako mnohí i ja som s elánom začala študovať jazyk. Potrebovala som sa naučiť po maďarsky, lebo chodím medzi maďarských umelcov a vôbec im nerozumiem. Vydržalo mi to niekoľko týždňov a prestala som. Po určitom čase som začínala od znova. Mala som zábrany a strachy, ktoré mi brzdili naučiť sa po maďarsky. Do rúk sa mi dostala krásna a inšpiratívna meditácia Otevření se jazyku a ja si ju púšťam stále dookola a pochopila som, prečo sa jazyk naučiť nedokážem. Táto meditácia mi pomohla otvoriť sa a prepojiť sa s jazykom. Vrelo odporúčam každému, kto sa chce jazyk naučiť a vydržať do cieľa. Prinesie Vám to nové poznania a Vy si splníte i svoj sen naučiť sa jazyk, ktorý sa chcete naučiť.
Jana Bakičová
Jana BakičováCertifikovaná lektorka enkaustiky - www.janabakicova.sk
Meditace je příjemná. Díky ní jsem si uvědomila, že vlastně téměř žádné překážky v jazyce nemám, proto se mi ani krajina při zpáteční cestě moc nezměnila. To, jak cizí jazyk používám, se mi změnilo poté, co sama jsem se začala cítit více sebevědomě. Nebylo to jen sebevědomí v rámci cizího jazyka, ale to vše přišlo spíše se zkušenostmi, např. zvládnutí vedoucí pozice v práci či mateřství. :-) Ale i tak meditaci považuji pro spoustu lidí za přínosnou, kdy si uvědomí svoje překážky a odevzdají je.
Tereza VáchováMaminka na mateřské dovolené
Meditace na jazyky je příjemné zklidnění před jakoukoliv hodinou cizího jazyka a naladění se, odevzdání obav a strachu či jiných předsudků, co máme. Výborná pomůcka, jak pro samotné studenty, tak učitele, kteří jsou meditacím otevření a chtějí poznávat víc sami sebe.
Ing Romana Krhůtová
Ing. Romana KrhutováJogínka - www.shanti-yoga.cz
Na začátku jsem byla nedůvěřivá, ale přišla jsem na to, že úplně zbytečně. Udělat meditaci Otevření se jazyku byl opravdu skvělý a nadčasový nápad. Všechno je propojené se vším, takže i tato meditace má vliv větší než si člověk na začátku připustí. Jsem věcný začátečník v AJ. Vždycky jsem měla pocit, že mezi mnou a angličtinou je zeď, přes kterou se mi leze hodně ztuha. Ale po této meditaci se ten pocit opravdu úplně otočil. Po meditaci Otevření se jazyku mám pocit, že já a angličtina jsme nejlepší kamarádky. Úplně ji hltám a mám pocit, že je to pro mě přirozený jazyk a že ke mě patří stejně jako čeština. Přirozeně a jednoduše. Všemi deseti doporucuji všem, kdo mají jakékoli zábrany v učení se novému jazyku.
Natalie Sheryl GroulíkováPosluchačka meditace Otevření se jazyka
Relaxačním i aktivním meditacím se věnuji pravidelně, ale velmi mě překvapilo, jak Markéta příjemně zkombinovala meditaci a naladění se na cizí jazyk. Je krásné, jak lze meditací a vizualizací s lehkostí vyřešit své bloky ve vztahu k jazyku. V meditaci se mi objevilo, že mi chuť do učení bere to, že úplně nerozumím filmům, některým textům nebo rodilým mluvčím, přestože se jazyku věnuji dlouho. Po meditaci jsem se cítila velmi příjemně a lehce. Mám nový elán a ze setkání s jazykem v meditaci budu teď určitě nějaký čas čerpat. Děkuji za příležitost, vnímat jazyk jinak než je to obvyklé. Naladit se na něj a setkat se s ním v jiné podobě. Vím, že dál budu pokračovat s novým pohledem na něj a s radostí. Poslech meditace doporučuji. Pomůže vám poznat to, co vás brzdí a také se otevřete krásné cestě poznávání řeči, kterou se toužíte naučit a domluvit.
Mgr. Dita Breberová
Mgr. Dita BreberováLektorka osobního rozvoje a partnerských masáží - www.ditabreberova.cz
Už je to pěkných pár let, co jsem opustila školní lavici. A tak se mi z hlavy postupně vypařilo mnoho věcí, třeba znalost cizích jazyků. Když na mě vykoukla meditace od Markétky, věděla jsem, že ji musím vyzkoušet. Nezklamala jsem se. Propojení s angličtinou klaplo hned na poprvé a je daleko emotivnější než jsem vůbec kdy dokázala představit. Moc se těším, až si oživím (a to doslova) další jazyky. Za mě je Markétina práce na 1*. Pokud si chcete také ulehčit svou cestu k životu a jazyku bez bariér, neváhejte!
Dana Kratochvílová
Dana KratochvílováČarodějka a designérka života - www.danakratochvilova.cz
Meditaci jsem potřebovala. Vyloženě jsem si potřebovala nacítit angličtinu mimo můj rozum, protože jsem věčný začátečník a ať se snažím jak chci, nejde mi překročit tento stupeň. A meditace mi v tom hodně pomohla. Uviděla jsem během poslechu, že mám omezující mechanismus, a to dost zarytý. Odložila jsem ho a nyní v plném vědomí přistupuji k jazyku o mnoho lehčeji. Podle mě je to skvělý nástroj k ulehčení a hlavně ke zrychlení osvojení si cizího jazyka. Všem meditaci doporučuji. Je výborná.
Martina Stecherová
Martina StecherováHlasová koučka - www.jazpivam.cz
Meditace Otevření se jazyku je velmi příjemná a ukliďňující. Zbavuje obav z nezvládnutí jazyka a všeho, co s tím souvisí. Myslím, že může pomoci každému, kdo má jakékoliv obavy, že se jazyk nenaučí.
Věra Vítovcová
Věra VítovcováPosluchačka meditace Otevření se jazyku

BONUSOVÁ ON-LINE PŘEDNÁŠKA

Prozradím vám v ní, jak se jazyky můžete učit jinak a navíc s příjemným relaxem
a pohodově stráveným časem pro sebe.

V přednášce se s vámi dělím o...:

 • jedno zásadní uvědomění, díky kterému se dokážete posunout z místa
 • své zkušenosti s poznáváním jazyků
 • jak si to udělat pohodové a dobíjející i přes kolotoč každého dne
 • jak zvýšit výkonost svého mozku a podpořit dlouhodobou paměť atd.

Mluvím v ní také o...:

 • aromapsychologii a o tom, jak působí na náš mozek
 • co znala už i šlechta a využívala ve svém studiu pro lepší výsledky

Dozvíte se v ní:

 • Co je to jazykový rituál
 • S čím nám může pomoci a jeho dopady na psychiku
 • Jak si takový jazykový rituál vytvořit
 • Jak ho využít na maximum a na co si dát pozor
 • Mé tipy a doporučení

Prozradím vám, že jazyky se můžete učit jinak a navíc
s příjemným relaxem a pohodově stráveným časem pro sebe.

Jenže JAK přesně na to?

Na to vám dám odpovědi a návod. Vše se ode mě dozvíte v bonusové přednášce, kterou ode mě dostáváte jako dárek k nákupu našeho jazykového balíčku.

A to všechno proto, abyste se právě těchto nudných přístupů vyvarovali a zkrátka si nastavili jiná pravidla, která vám poznávání jazyků zpříjemní a přinesou úplně jiné výsledky, než jste měli doposud.
Tak hurá do toho! :-)

ANO, TUHLE SVÍČKU S BONUSEM CHCI

„Hranice mého jazyka znamenají limity mého světa."

 

Cizí jazyk nám nenabízí pouze jiná slova,
ale jiný svět. Tak ho pojďte objevit.