Vítám vás. Tento web už nevyužíváme. Pojďte prosím sem...

... na můj osobní web, kde je k dispozici mnohem více informací a inspirace. Najdete ho na www.MarketaKralova.cz. Děkuji a omlouvám se. :-)

Bronzový Benátský GANG na Dračích lodích 2015

Benátský gang - Solis Ortus na lodi

Rok se s rokem sešel, a tak jsme v dubnu opět začali dávat dohromady posádku, která by podruhé reprezentovala Benátky na 4. ročníku Dračích lodí o trofej Rytíře Mikuláše Střely na rybníku Řeka. V naší posádce nazvané Benátský GANG proběhly malé změny z hlediska složení členů. Pro zajímavost, věkový rozdíl mezi nejmladším a nejstarším účastníkem je 53 let. Poté následovala řada tréninků, kde jsme se synchronizovali v tempu, aby náš čas na trati byl co nejkratší. Pak už stačilo jen vyplout a ukázat, co v nás je. Dračí lodě se pořádali v sobotu 13. června a utkalo se spolu 37 posádek na trati dlouhé 200 m. A tak jsme vypluli, s odhodláním, plným nasazením, adrenalinem v krvi a nadějí, že náš výsledek bude co nejlepší.

Benátský gang - Solis Ortus

Benátský GANG jel ve dvou rozjížďkách, kde dvakrát po sobě obhájil první místo. Následně jsme postoupili do finále, kde se v jednom závodě mělo utkat šest nejlepších posádek. Těsně před finálovým závodem se přehnala silná bouřka, která nám zabránila závod realizovat, a tak jsme museli čekat téměř tři hodiny, než organizátoři zprovoznili techniku a mohli jsme opět na start. Během jízdy jsme výjimečně nesměli bubnovat na bubny kvůli možnému zničení, což nám jízdu ještě více zkomplikovalo, a tak kapitáni lodí udávali rytmus posádkám pouze svým hlasem.

Benátský gang - Solis Ortus na lodi

Skvělí lidé, obrovské nasazení, správné tempo, výborná nálada a nadšení přispěli k tomu, že jsme si po krásném, náročném a bouřlivém dni vypádlovali úžasné bronzové 3. místo a získali tak diplom a trofej.

Velké díky patří organizátorům za zajištění celé akce. Obstarali nám opticky zaměřená a vybójkovaná závodiště, nástupní mola, skvělé kormidelníky, pevná startovní mola (letos byla vybavená o ozvučení, což urychlilo celý závod) a cíl, který byl sledovaný laserovou olympijskou kamerou ovládanou zkušenými profesionály. Jako kapitánka, jménem Benátského GANGu děkuji všem, kteří nám věřili a podporovali nás, především našim partnerům, rodinám a přátelům, dále Elišce Coufalové a Městu Ždírec nad Doubravou za finanční příspěvek.

Těšíme se na příští rok. Pevně věřím, že se příští rok sejdeme opět v hojném počtu v podobném osazení jako letos a dáme si to vítězství, pořád jsou ještě 2 soupeři před námi :)

Benátský gang - Solis Ortus tým

Benátský GANG, hej hej hej! A Dračím lodím ZDAR.

Markéta Králová

Online lektorka jazyků (fr, de) a hry na klavír s 12 letou praxí, neuro-lingvistka.

Věří tomu, že jazyk se dokáže naučit opravdu každý z nás, pokud ví, jak přesně na to a má v rukou ty správné nástroje. Prostřednictvím své tvorby se o tyto informace dělí a mění zajeté stereotypy v přístupu poznávání jazyků.

Dává návody, jak se naučit jakýkoli jazyk jednoduše, v relaxu a pohodě s optimalizací svého času a energie, abyste za co nejmenší námahu měli co největší výsledky a navíc s radostí a jistotou, že se všude a s každým domluvíte.

Pomáhá ženám i mužům cítit se v jazycích sebejistě a jemně vede ke zpracování skutečných příčin různých potíží pramenících z nastavení mysli.

Je zakladatelkou vzdělávacího centra SOLIS ORTUS, kde spolupracuje s lektory z celého světa. Je autorkou Jazykového diáře, který si pořídilo už více jak 4.500 lidí. Provází intenzívními jazyko-konverzačními kurzy a individuálními lekcemi hry na klavír.

Načerpejte inspiraci na Instagramu >>

Komentáře