Vítám vás. Tento web už nevyužíváme. Pojďte prosím sem...

... na můj osobní web, kde je k dispozici mnohem více informací a inspirace. Najdete ho na www.MarketaKralova.cz. Děkuji a omlouvám se. :-)

Q&A: Jak zrychlit vnímání při poslouchání jazyka?

Dostala jsem dotaz: Jak zlepšit vnímání při poslouchání jazyka tak, abych si ho dokázala v hlavě přeložit ihned bez větší časové prodlevy?

V tomto článku s videem na něj odpovídám a dávám do souvislostí, co je třeba k tomu, abychom plynule toku řeči rozuměli a dokázali v mozku poslech zpracovávat a následně pružně reagovat.

Dostanete také doporučení s čím na začátku začít a jak na to jít prakticky.

Věnujte si 11:41 minut a inspirujte se v tomto videu ↓↓↓

Jak zrychlit vnímání při poslouchání jazyka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zaposlouchat se můžete i tady v podcastu ve formátu mp3. Můj podcast Hurá za poznáním s Markétou najdete jak na Spotify, tak iTunes – Apple Podcasts.

Udělejte si pohodičku, uvolněte se, zapalte si třeba svíčku, dejte si něco dobrého k pití a v klidu se zaposlouchejte.

Pro domluvení si individuální konzultace a položení opravdu stabilních základů pro váš jazyk, zamiřte sem.

Pokud by vás zajímaly konverzační jazykové online lekce se mnou, s bilingvní mluvčí, přes Skype pro rychlé rozmluvení se a porozumění jazyku. Bude mi potěšením a radostí. Můžete mi napsat na email marketa@solisortus.cz.

Můžeme se potkávat také na Instagramu, kde vám každý den ve stories přináším novou inspiraci a motivaci. Těším se tam na vás.

Ať je vám video přínosem. :-)

Markéta Králová

Online lektorka jazyků (fr, de) a hry na klavír s 12 letou praxí, neuro-lingvistka.

Věří tomu, že jazyk se dokáže naučit opravdu každý z nás, pokud ví, jak přesně na to a má v rukou ty správné nástroje. Prostřednictvím své tvorby se o tyto informace dělí a mění zajeté stereotypy v přístupu poznávání jazyků.

Dává návody, jak se naučit jakýkoli jazyk jednoduše, v relaxu a pohodě s optimalizací svého času a energie, abyste za co nejmenší námahu měli co největší výsledky a navíc s radostí a jistotou, že se všude a s každým domluvíte.

Pomáhá ženám i mužům cítit se v jazycích sebejistě a jemně vede ke zpracování skutečných příčin různých potíží pramenících z nastavení mysli.

Je zakladatelkou vzdělávacího centra SOLIS ORTUS, kde spolupracuje s lektory z celého světa. Je autorkou Jazykového diáře, který si pořídilo už více jak 4.500 lidí. Provází intenzívními jazyko-konverzačními kurzy a individuálními lekcemi hry na klavír.

Načerpejte inspiraci na Instagramu >>

Komentáře