Vítám vás. Tento web už nevyužíváme. Pojďte prosím sem...

... na můj osobní web, kde je k dispozici mnohem více informací a inspirace. Najdete ho na www.MarketaKralova.cz. Děkuji a omlouvám se. :-)

Přijímačky do první třídy jsou nemravná praxe

Přijímačky - SOLIS ORTUS

Škola… Každý na ni máme vzpomínky, ať už jsou naše emoce jakékoliv. Spoustu lidí a mých klientů mi říká, že jsou s přístupem pedagogů a škol k dětem nespokojení. A ze své praxe výuky, kde jsem měla tu čest poznat několik úžasných dětí, musím některá tvrzení rodičů potvrdit. Často se různé praktiky, nevyzrálost pedagogů a subjektivní hodnocení projeví na sebedůvěře dítěte. Což je potom mnohdy celoživotní práce, aby tyto rýhy na duši dítěte byly odstraněny.

Co si o tom myslíte vy? Máte nějaké podobné zkušenosti? A co si myslíte o stále se zvyšujících požadavcích na děti, kteří se chystají jít do první třídy? Přikládám zajímavý článek a prosím o vaše komentáře. Děkuji.

Markéta Králová

Online lektorka jazyků (fr, de) a hry na klavír s 12 letou praxí, neuro-lingvistka.

Věří tomu, že jazyk se dokáže naučit opravdu každý z nás, pokud ví, jak přesně na to a má v rukou ty správné nástroje. Prostřednictvím své tvorby se o tyto informace dělí a mění zajeté stereotypy v přístupu poznávání jazyků.

Dává návody, jak se naučit jakýkoli jazyk jednoduše, v relaxu a pohodě s optimalizací svého času a energie, abyste za co nejmenší námahu měli co největší výsledky a navíc s radostí a jistotou, že se všude a s každým domluvíte.

Pomáhá ženám i mužům cítit se v jazycích sebejistě a jemně vede ke zpracování skutečných příčin různých potíží pramenících z nastavení mysli.

Je zakladatelkou vzdělávacího centra SOLIS ORTUS, kde spolupracuje s lektory z celého světa. Je autorkou Jazykového diáře, který si pořídilo už více jak 4.500 lidí. Provází intenzívními jazyko-konverzačními kurzy a individuálními lekcemi hry na klavír.

Načerpejte inspiraci na Instagramu >>

Komentáře