Vítám vás. Tento web už nevyužíváme. Pojďte prosím sem...

... na můj osobní web, kde je k dispozici mnohem více informací a inspirace. Najdete ho na www.MarketaKralova.cz. Děkuji a omlouvám se. :-)

Vánoční perníčky pro klienty SOLIS ORTUS

Vánoční perníčky v SOLIS ORTUS

Loni, jako každý rok jsem na Vánoce pekla perníčky. Ale rozhodla jsem se, že perníčky budou i pro všechny naše stávající klienty. Takže jsem pekla perníčky z kila a půl mouky :) A musím říct, že jsem si to náramně užila – až mě z vykrajování perníčků bolely ruce :D

A výsledek? Myslím si, že se perníčky povedly. Loni jsem poprvé za svoji pekařskou kariéru nepřipálila ani jeden plech. Ale přece jenom jedna chybička se našla.. Perníčky jsem pekla podle jiného receptu než předcházející roky a byly trošku tvrdší.

Pevně věřím, že se všem líbily a hlavně chutnaly :) I když do Švýcarska bohužel dorazily v trošku práškovitějším stavu.

Takže letošní rok se můžete těšit na dárečky, které jsou v trošku pevnějším skupenství :)

A co z toho plyne pro Vás? Když budete naším klientem, budete také hýčkáni různými dárečky a pozornostmi.

No a proč to dělám? Protože mě by se také jako klientovi líbilo, kdyby se o mě někdo staral a pečoval. Vím, že bych si to zasloužila a stejnou filozofii aplikuji i na Vás – moje klienty :)

Markéta Králová

Online lektorka jazyků (fr, de) a hry na klavír s 12 letou praxí, neuro-lingvistka.

Věří tomu, že jazyk se dokáže naučit opravdu každý z nás, pokud ví, jak přesně na to a má v rukou ty správné nástroje. Prostřednictvím své tvorby se o tyto informace dělí a mění zajeté stereotypy v přístupu poznávání jazyků.

Dává návody, jak se naučit jakýkoli jazyk jednoduše, v relaxu a pohodě s optimalizací svého času a energie, abyste za co nejmenší námahu měli co největší výsledky a navíc s radostí a jistotou, že se všude a s každým domluvíte.

Pomáhá ženám i mužům cítit se v jazycích sebejistě a jemně vede ke zpracování skutečných příčin různých potíží pramenících z nastavení mysli.

Je zakladatelkou vzdělávacího centra SOLIS ORTUS, kde spolupracuje s lektory z celého světa. Je autorkou Jazykového diáře, který si pořídilo už více jak 4.500 lidí. Provází intenzívními jazyko-konverzačními kurzy a individuálními lekcemi hry na klavír.

Načerpejte inspiraci na Instagramu >>

Komentáře