Vítám vás. Tento web už nevyužíváme. Pojďte prosím sem...

... na můj osobní web, kde je k dispozici mnohem více informací a inspirace. Najdete ho na www.MarketaKralova.cz. Děkuji a omlouvám se. :-)

Vánoční přání

Přání - štědrý den

Natočila jsem pro Vás vánoční video 2016, kde odpovídám na různé otázky :)

Co přeješ všem lidem na svátky?

Mým přáním je, abyste místo různých povinností vnímali tu krásnou vánoční atmosféru. Rozhlédli se kolem sebe a objevili to obrovské množství krás. V maličkostech. Ať už jej objevíte v úsměvu partnera, v rozsvíceném stromečku, v rozkvetlé orchideji, nebo v sobě. Mým přáním je, abyste se zastavili, zhluboka nadechli a aspoň na chvíli se na svět dívali jinak. Očima lásky. A tu lásku si mezi sebou vzájemně projevovali.

Neseš nějaké poselství?

Všechno, co potřebuješ, máš už teď.

Máš nějaký tip, jak si vychutnat Vánoce v klidu a pohodě?

Abychom všechno nedělali na poslední chvíli, a nebyli tak ve stresu, doporučuji plánovat. Udělat si z toho takový rituálek, společně s rodinou nebo partnerem si dát něco dobrého, jít mimo domov na nějakou neutrální půdu, kde máte větší nadhled, vzít si papír a napsat si, co je třeba udělat. Nejprve sepsat a vysbírat všechno, co je nutné zařídit a udělat, pak si vypsat, co k tomu všechno potřebujete a následně rozplánovat, co kdo udělá. Domluvit se. V konečném důsledku to ušetří hodně času, energie, nervů a navíc všechno stihnete.

Co si přeješ od Ježíška?

Letos mám takové abstraktní přání. Přeji si, abych z vánočních svátků měla hluboký prožitek, přišly mi nové myšlenky a nápady pro můj další růst, a abych tyto nápady dokázala zhmotnit.

Jak hodnotíš letošní rok?

Letošní rok byl rokem ohnivé opice a byla to smršť. Něco mi vzal, něco mi dal, každopádně mě posunul zase o kus dopředu. Poznala jsem nové lidi, přednášela, vymýšlela a pracovala na zajímavých projektech, mám nové zážitky, přestěhovala jsem se, prohloubila vztahy a odnáším si zkušenosti a poznání. Děkuji, že jsem tento rok mohla prožít. Hodně mi ukázal a naučil.

Co chceš říct na závěr?

Přeji vám krásné, láskyplné, voňavé a kouzelné Vánoce. Platí, že jaké si je uděláte, takové je budete mít. Tak ať je máte co nejhezčí a stanou se hlubokým prožitkem, který se nosí v srdci. Mějte se moc krásně.

Markéta Králová

Online lektorka jazyků (fr, de) a hry na klavír s 12 letou praxí, neuro-lingvistka.

Věří tomu, že jazyk se dokáže naučit opravdu každý z nás, pokud ví, jak přesně na to a má v rukou ty správné nástroje. Prostřednictvím své tvorby se o tyto informace dělí a mění zajeté stereotypy v přístupu poznávání jazyků.

Dává návody, jak se naučit jakýkoli jazyk jednoduše, v relaxu a pohodě s optimalizací svého času a energie, abyste za co nejmenší námahu měli co největší výsledky a navíc s radostí a jistotou, že se všude a s každým domluvíte.

Pomáhá ženám i mužům cítit se v jazycích sebejistě a jemně vede ke zpracování skutečných příčin různých potíží pramenících z nastavení mysli.

Je zakladatelkou vzdělávacího centra SOLIS ORTUS, kde spolupracuje s lektory z celého světa. Je autorkou Jazykového diáře, který si pořídilo už více jak 4.500 lidí. Provází intenzívními jazyko-konverzačními kurzy a individuálními lekcemi hry na klavír.

Načerpejte inspiraci na Instagramu >>

Komentáře