Vítám vás. Tento web už nevyužíváme. Pojďte prosím sem...

... na můj osobní web, kde je k dispozici mnohem více informací a inspirace. Najdete ho na www.MarketaKralova.cz. Děkuji a omlouvám se. :-)

Není lektor jako lektor (podcast #6)

Vybrat si správného a profesionálního lektora, podporovatele, jak mu říkám, je opravdu zásadní, pokud se chcete mílovými kroky posunout v jakémkoli jazyce dopředu a myslíte to s ním skutečně vážně.

Ulehčí vám vyvarování se nesčetných pokusů a omylů. Znamená to mít vedle sebe někoho, s kým budete moci kdykoli zkonzultovat nějaké nejasnosti, poradit a zeptat se ho na to, jak to správně říct, jak to vyjádřit a jak se vlastně v tomto jazyce přemýšlí.

Měl by vám pomoci proniknout k jádru a pochopit podstatu tohoto jazyka a komunikaci v něm. Jak ale na to a vybrat si opravdu toho správného?

V tomto díle podcastu se dozvíte:

  • Na co si dát ale pozor a jak vybrat opravdu profesionála ve svém oboru?
  • Co je velkým nešvarem na trhu v oblasti individuální výuky jazyků a jak se v tom všem vyznat?
  • Jaké je nejčastější přesvědčení klientů v individuální výuce s lektorem?
  • Jak by měla vypadat opravdu profi výuka a celý její postup?
  • Co je cílem každé mé lekce a na co se primárně ve svých lekcích s klienty zaměřuji?
  • Na co byste si sami před sebou měli odpovědět, abyste zjistili, zda vámi investovaná energie, čas a peníze jsou v harmonii s dodávanými lektorovými službami?

Věnujte si 38:54 minut a inspirujte se v tomto podcastu ↓↓↓

Zaposlouchat se můžete i tady na YouTube. Jinak podcast Hurá za poznáním s Markétou najdete jak na Spotify, tak iTunes – Apple Podcasts.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

To vše v této epizodě. Pokud Vás zajímají podrobnosti o individuální online konzultaci přes Skype Jazykový management, najdete je tady.

Anebo pokud byste se mnou chtěli mít rovnou individuální konverzační jazykové online lekce přes Skype, můžete mě kontaktovat na emailu marketa@solisortus.cz. Bude mi radostí a potěšením.

Případně se s Vámi ráda potkám osobně a společně postavíme Vašemu jazyku pevné základy.

Markéta Králová

Online lektorka jazyků (fr, de) a hry na klavír s 12 letou praxí, neuro-lingvistka.

Věří tomu, že jazyk se dokáže naučit opravdu každý z nás, pokud ví, jak přesně na to a má v rukou ty správné nástroje. Prostřednictvím své tvorby se o tyto informace dělí a mění zajeté stereotypy v přístupu poznávání jazyků.

Dává návody, jak se naučit jakýkoli jazyk jednoduše, v relaxu a pohodě s optimalizací svého času a energie, abyste za co nejmenší námahu měli co největší výsledky a navíc s radostí a jistotou, že se všude a s každým domluvíte.

Pomáhá ženám i mužům cítit se v jazycích sebejistě a jemně vede ke zpracování skutečných příčin různých potíží pramenících z nastavení mysli.

Je zakladatelkou vzdělávacího centra SOLIS ORTUS, kde spolupracuje s lektory z celého světa. Je autorkou Jazykového diáře, který si pořídilo už více jak 4.500 lidí. Provází intenzívními jazyko-konverzačními kurzy a individuálními lekcemi hry na klavír.

Načerpejte inspiraci na Instagramu >>

Komentáře